EgyptObjevte krásy Marsa Alam: 12 dní all inclusive dovolené letecky z Prahy...

Objevte krásy Marsa Alam: 12 dní all inclusive dovolené letecky z Prahy za 12390 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

S cestovní kanceláří Blue Style se můžete vydat na nezapomenutelnou last minute dovolenou do egyptského letoviska Marsa Alam. Termín 12 denního zájezdu je 7. – 18. září 2023 a cena 12390 Kč zahrnuje ubytování v komfortním 4* hotelu Protels Crystal Beach Resort s programem all inclusive. Odlet je z Prahy. Egyptské letovisko Marsa Alam se nachází na západním břehu Rudého moře. Dříve to byla malá rybářská vesnice, která nyní rozkvétá jako oblíbené turistické středisko. Je to místo přinášející atmosféru klidu a relaxace, a to zejména díky své vzdálenosti od rušnějších turistických center. Proto se jedná o ideální destinací pro odpočinkovou dovolenou, zvláště pro jedince, kteří vyhledávají poklidné prostředí.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Pokud se rozhodnete tuto nádhernou oblast prozkoumat, určitě nebudete zklamáni. Marsa Alam nabízí širokou škálu turistických atrakcí a zážitků. Vodní svět Rudého moře láká potápěče z celého světa svou pestrou paletou podmořské fauny a flóry. Ponořte se do této říše a pozorujte pestrobarevné ryby a korály. Pro milovníky historie a kultury je zde možnost navštívit místní památky a starověké chrámy, které poskytují pohled do bohaté minulosti této oblasti. Můžete se vydat na výlet do blízkých pouští a oáz, kde zažijete autentický egyptský život a krásu přírodního prostředí. Nezapomeňte si také vychutnat místní kulinářské lahůdky a ochutnat tradiční egyptskou kuchyni plnou exotických chutí a vůní.

dovolená Egypt
dovolená Marsa Alam

Levná dovolená Egypt, Marsa Alam

last minute

letecky z Prahy na 12 dní s all inclusive

7.9.2023 – 18.9.2023

12390 Kč

levná dovolená v hotelu Protels Crystal Beach Resort - Egypt, Marsa Alam,

4* Ubytování:
Protels Crystal Beach Resort
hodnocení 2.9 z 5

Protels Crystal Beach Resort
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Egypt, Marsa Alam na 12 dní v termínu 7.9.2023 – 18.9.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Protels Crystal Beach Resort a programem all inclusive za 12390 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt


— last minute dovolená Egypt, Marsa Alam — | další nabídky od Invia.cz