EgyptObjevte krásy Marsa Alam: Luxusní dovolená v Egyptě za 14990 Kč včetně...

Objevte krásy Marsa Alam: Luxusní dovolená v Egyptě za 14990 Kč včetně all inclusive

Levná dovolená vyhledávač

Zaleťte si v druhé polovině srpna s Čedokem na parádní dovolenou do Egypta! V termínu 19.8.2023 – 26.8.2023 vám nabízíme týdenní pobyt v krásném letovisku Marsa Alam. Ubytování je v luxusním 5* hotelu Radisson Individuals Marina Port Ghalib s programem all inclusive. Cena zájezdu činí 14990 Kč. Odlet bude z Prahy a těšit se můžete na aquapark, který je součástí samotného hotelu. To vše za doprovodu výborných služeb a vstřícného personálu. Navíc si užijete krátký a pohodlný transfer z letiště, což je zvláště vítané po dlouhém letu. V hotelu vás očekávají vyhřívané bazény a relaxační zóna, která vám umožní si naplno užít zaslouženou dovolenou.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Marsa Alam je destinací, která si získává srdce mnoha návštěvníků. Nachází se na pobřeží Rudého moře a známá je zvláště svým nádherným korálovým útesem. Pro milovníky potápění a šnorchlování je to opravdový ráj. Můžete objevovat fascinující podmořský svět plný pestrobarevných ryb a mořských živočichů. Kromě potápění si můžete vychutnat také další vodní aktivity, jako je surfování nebo jízda na vodním skútru. Pokud preferujete pevnou zem pod nohama, nabízí Marsa Alam krásné pláže s jemným pískem, kde si můžete užívat klidné odpoledne nebo si zahrát plážový volejbal. Pro milovníky historie tu stojí za návštěvu starobylý chrám Seti I. a v nedalekém přístavu Port Ghalib můžete zakoupit tradiční egyptské suvenýry. Nechte se okouzlit tajemnou atmosférou této fascinující destinace a prožijte nezapomenutelnou dovolenou v Marsa Alam.

dovolená Egypt
dovolená Marsa Alam

Levná dovolená Egypt, Marsa Alam

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

19.8.2023 – 26.8.2023

14990 Kč

Hotel Radisson Individuals Marina Port Ghalib, Egypt, Marsa Alam, Port Ghalib

5* Ubytování:
Radisson Individuals Marina Port Ghalib – ukázat na mapě
hodnocení 4.4 z 5 – skvělé

Radisson Individuals Marina Port Ghalib
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Egypt, Marsa Alam na 8 dní v termínu 19.8.2023 – 26.8.2023 s ubytováním v 5* hotelu Radisson Individuals Marina Port Ghalib a programem all inclusive za 14990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt


— last minute dovolená Egypt, Marsa Alam — | další nabídky od Invia.cz