Kanárské ostrovyTenerifeObjevte krásy Tenerife: 8 dní ve 4* hotelu s polopenzí za neuvěřitelných...

Objevte krásy Tenerife: 8 dní ve 4* hotelu s polopenzí za neuvěřitelných 16490 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Vydejte se na konci srpna na parádní last minute dovolenou na Kanárské ostrovy, konkrétně na krásný ostrov Tenerife. Tento letecký zájezd se uskuteční v termínu 30.8.2023 – 6.9.2023 a zavede vás do pohodlného 4* hotelu Parque San Antonio se stravováním formou polopenze. Celý tento dovolenkový balíček můžete právě teď zakoupit za pouhých 16490 Kč. Odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Tenerife je jedním z nejatraktivnějších ostrovů kanárského souostroví a nabízí širokou paletu zajímavostí pro návštěvníky všech věkových kategorií. Především si nenechte ujít návštěvu národního parku Teide, který obklopuje majestátní sopku Pido de Teide, nejvyšší horu Španělska. Milovníci přírody a turistiky zde najdou mnoho krásných tras a vyhlídek, z nichž si mohou vychutnat panoramatický výhled na krásnou krajinu a pobřeží. Ostrov nabízí také mnoho pláží s jemným pískem a čistým mořem ideálních pro osvěžující koupání či odpočinek. Během pobytu v hotelu Parque San Antonio se můžete těšit na pestrý animační program, živou hudbu a různá představení, která dodají zájezdu nezapomenutelný zážitek a zpříjemní váš odpočinek na tomto nádherném ostrově.

dovolená Kanárské ostrovy
dovolená Tenerife

Levná dovolená Kanárské ostrovy, Tenerife

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s polopenzí

30.8.2023 – 6.9.2023

16490 Kč

Levná dovolená Parque San Antonio, Kanárské ostrovy, Tenerife, Puerto de la Cruz

4* Ubytování:
Parque San Antonio – ukázat na mapě
hodnocení 4.3 z 5 – výborné

Parque San Antonio
další termíny

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Kanárské ostrovy, Tenerife na 8 dní v termínu 30.8.2023 – 6.9.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Parque San Antonio a stavováním formou polopenze za 16490 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Kanárské ostrovy


— last minute dovolená Kanárské ostrovy, Tenerife — | další nabídky od Invia.cz