ŘeckoThassosObjevte krásy Thassosu: Last minute dovolená za 14990 Kč včetně polopenze!

Objevte krásy Thassosu: Last minute dovolená za 14990 Kč včetně polopenze!

Levná dovolená vyhledávač

Máme pro vás zajímavý letecký zájezd do Řecka na ostrov Thassos, kam můžete už za týden vyrazit na last minute dovolenou. Zajímavou destinací je rodinný hotel Sylvia, který se nachází v jedné z nejkrásnějších částí ostrova – v oblasti Kinira. Hotel je situován cca 10 km od městečka Skala Potamia, 30 km od hlavního města Limenas a 46 km od letiště Kavala, a poskytuje tak snadnou dostupnost k nejrůznějším atrakcím a památkám ostrova.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Ubytování v hotelu Sylvia je nabízeno ve 3* kvalitě a zahrnuje stravování formou polopenze, to vše za přijatelnou cenu 14990 Kč. Oblázková pláž je od hotelu vzdálená pouhých 50 metrů, a pokud preferujete známější pláže, tak Paradise Beach je cca vzdálená 3 km a Golden Beach, nejdelší písčitá pláž na ostrově, cca 10 km. Na pláži lze využít pronájem lehátek a slunečníků za poplatek.

Thassos je ostrov s bohatou historií a stále zachovanou autentičností, což poskytuje návštěvníkům jedinečnou atmosféru. Můžete se vydat na procházky úchvatnou přírodou, navštívit historické památky, jako jsou starověké chrámy, divadla a archeologická naleziště, nebo si užít pohodu a klid na krásných plážích. Dovolená na Thassosu je ideální volbou pro každého, kdo hledá kombinaci relaxace, kultury a krásných přírodních scenérií.

dovolená Řecko
dovolená Thassos

Levná dovolená Řecko, Thassos

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s polopenzí

10.8.2023 – 17.8.2023

14990 Kč

Levná dovolená Sylvia, Řecko, Thassos, Kinira

3* Ubytování:
Sylvia – ukázat na mapě
hodnocení 4 z 5 – výborné

Sylvia
další termíny

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Thassos na 8 dní v termínu 10.8.2023 – 17.8.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Sylvia a stavováním formou polopenze za 14990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Thassos — | další nabídky od Invia.cz