BulharskoObjevte krásy Zlatých Písků: 8 dní v luxusním 4* hotelu Lilia s...

Objevte krásy Zlatých Písků: 8 dní v luxusním 4* hotelu Lilia s polopenzí za 9990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Vyražte v září na levnou dovolenou do Bulharska a užijte si nezapomenutelný pobyt na krásném černomořském pobřeží. V termínu od 12.9.2023 do 19.9.2023 máte jedinečnou příležitost prožít 8 dní plných radosti, relaxace a objevování kouzelné destinace Zlaté Písky. A to vše za parádních 9990 Kč, včetně letecké dopravy z Prahy, ubytování ve 4* hotelu Lilia a stravování formou polopenze.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Zlaté Písky jsou oblíbeným letoviskem u českých turistů a není divu – tento bulharský klenot nabízí vše, co si na dovolené můžete přát. Hotel Lilia, situovaný v severní klidnější části letoviska, vám zajistí pohodlné a příjemné ubytování s nádherným výhledem na moře. Pláž je vzdálená jen pár kroků přes promenádu, což vám umožní každodenní osvěžující koupání v azurových vodách Černého moře. Okolí hotelu láká nejen na slunné koupání, ale také na procházky po přímořské promenádě s pestrou nabídkou obchodů, barů a restaurací. Bulharsko je známé svou bohatou historií a malebnou přírodou, a tak se můžete těšit na výlety a poznávání okolních památek a krás.

dovolená Bulharsko
od Invia.cz

Levná dovolená Bulharsko, Zlaté Písky

letecky na 8 dní s polopenzí

Levný zájezd Lilia, Bulharsko, Zlaté Písky

12.9.2023 – 19.9.2023

9990 Kč

4* Ubytování:
Lilia Hotel
hodnocení 3,7 z 5 – výborné

další termíny
Lilia Hotel

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Bulharsko, Zlaté Písky na 8 dní s polopenzí za 9990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Bulharsko, Zlaté Písky, Lilia Hotel — | další nabídky od Dovolena.cz