BulharskoOdhalte kouzlo Bulharska: Jarní dovolená v Primorsku letecky z Prahy jen za...

Odhalte kouzlo Bulharska: Jarní dovolená v Primorsku letecky z Prahy jen za 8290 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Zhruba v polovině června můžete strávit týden levné dovolené v Bulharsku. U cestovní kanceláře Čedok je pro termín 11. – 18.6.2024 k dispozici levný pobyt v oblíbeném turistickém letovisku Primorsko s ubytováním v penzionu Laguna Zara a stravováním formou snídaně. Odlet je z Prahy a celý balíček služeb pořídíte právě teď na portálu Invia.cz se slevou 27% za super cenu 8290 Kč. Penzion Laguna Zara nabízí pohodlné ubytování nedaleko písečných pláží a je ideálním výchozím bodem pro objevování krás této oblasti.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Primorsko se nachází na jihu bulharského Černomoří. Je známé svými dlouhými písečnými plážemi a krásnou přírodou v jeho okolí. Letovisko nabízí řadu atrakcí jak pro rodiny s dětmi, tak pro mladé lidi. Za návštěvu stojí místní akvapark, který poskytuje osvěžení během horkých letních dnů. Pro milovníky přírody je nedaleko města národní park Ropotamo, kde můžete svézt na člunu po stejnojmenné řece a obdivovat zdejší unikátní flóru a faunu. Nezapomeňte také navštívit Beglik Taš, prehistorické megalitické svatyně, které připomínají anglický Stonehenge a nabízí jedinečný pohled do dávné historie regionu. Večery v Primorsku pak můžete strávit v některé z mnoha restaurací a kaváren podél promenády, kde na vás čekají tradiční bulharské speciality a místní vína.

Levná dovolená v penzionu Laguna Zara - Bulharsko, Primorsko

Tato nabídka (last minute dovolená Bulharsko, Primorsko na 8 dní v termínu 11.6.2024 – 18.6.2024 s ubytováním v hotelu Penzion Laguna Zara včetně snídaně za 8290 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Bulharsko
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Bulharsku
» Důležité kontakty v Bulharsku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Bulharsku
» Fauna v Bulharsku
» Flora v Bulharsku
» Doprava v Bulharsku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Bulharsku
» Bulharsko – last minute
» Bulharsko – first minute
» Hodnocení hotelů v Bulharsku

— last minute dovolená Bulharsko, Primorsko — | další nabídky od Invia.cz