ŘeckoKorfuOdhalte skryté ráje Korfu: Zarezervujte si už teď se slevou 34% levnou...

Odhalte skryté ráje Korfu: Zarezervujte si už teď se slevou 34% levnou dovolenou s all inclusive za 10990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Vydejte se na konci května s cestovní kanceláří Čedok na levnou dovolenou do Řecka. Za skvělou cenu 10990 Kč vás čeká týdenní pobyt na ostrově Korfu s ubytováním ve 3* hotelu Angela Beach a programem all inclusive. Hotel se nachází na klidném místě přímo u písčito-oblázkové pláže. Termín zájezdu je 27. května – 3. června 2024 a odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Korfu je zelený ostrov, který se nachází v Jónském moři. Je známý svou bohatou historií, křišťálově čistým mořem a působivou přírodou. Největším lákadlem je starobylé město Korfu zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO. Můžete v něm obdivovat historické pevnosti, malebné uličky a venkovní kavárny. Pro historie bude nezbytnou návštěvou Achillion, nádherný palác postavený pro rakouskou císařovnu Sissi, obklopený rozsáhlými zahradami s výhledem na moře. Pro aktivní odpočinek jsou k dispozici výlety do horských vesniček, cyklistika nebo pěší turistika po značených stezkách. Večerní procházky přístavem a ochutnávka místních specialit v rybích restauracích pak je přidají vaší dovolené na autentičnosti.

Levný zájezd do hotelu Angela Beach - Řecko, Korfu, Astrakeri

Tato nabídka (levná dovolená Řecko, Korfu na 8 dní v termínu 27.5.2024 – 3.6.2024 s ubytováním ve 3* hotelu Angela Beach a programem all inclusive za 10990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Řecku
» Důležité kontakty v Řecku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Řecku
» Fauna v Řecku
» Flora v Řecku
» Doprava v Řecku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Řecku
» Řecko – last minute
» Řecko – first minute
» Hodnocení hotelů v Řecku

— last minute dovolená Řecko, Korfu — | další nabídky od Invia.cz