OmánOmán láká na exotickou dovolenou: 5* hotel s all inclusive za 18990...

Omán láká na exotickou dovolenou: 5* hotel s all inclusive za 18990 Kč zítra letecky z Prahy!

Levná dovolená vyhledávač

Last minute dovolená v Ománu je skvělou příležitostí pro ty, kteří touží po exotické destinaci s luxusním ubytováním a neomezenou stravou. Nabídka na 8 dní v termínu od 26.4.2023 do 3.5.2023 s ubytováním v 5* hotelu Millennium Resort Salalah a stravováním formou all inclusive za pouhých 18990 Kč je příležitost, kterou nelze propásnout. Letecky z Prahy, odlet je již zítra.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel se nachází na okraji městečka Salalah v moderní čtvrti Al Saada. Nákupní možnosti jsou v dosahu hotelu, Salalah Grand Mall je vzdálený cca 1 km daleko a tradiční tržiště Al Hafah Market cca 10 km. Pro zábavu v okolí hotelu se nabízí návštěva vodního parku Hawana Aqua Park, který se nachází cca 20 km od hotelu. Jednou z největších výhod hotelu je jeho poloha u moře a možnost využít hotelový minibus zdarma, který vás doveze na cca 3 km vzdálenou písčitou pláž Dahriz Beach. Pláž má pozvolný vstup do moře a výborným zázemím v podobě beach clubu, kde můžete využít bar zdarma v rámci lehkého all inclusive. Na pláži jsou k dispozici zdarma lehátka, slunečníky a plážové osušky.

Pokud hledáte ideální dovolenou s luxusním ubytováním a krásnou pláží, Salalah v Ománu je ideální volbou. Hotel Millennium Resort Salalah nabízí skvělé zázemí pro odpočinek a zábavu a svou polohou u moře se stává ideálním místem pro dokonalý pobyt.

dovolená Omán
dovolená Salalah

Levná dovolená Omán, Salalah

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

26.4.2023 – 3.5.2023

18990 Kč

obrazek 77

5* Ubytování:
Millennium Resort Salalah – ukázat na mapě
hodnocení 4.2 z 5 – výborné

Millennium Resort Salalah
další termíny

Stravování:
light all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Omán, Salalah na 8 dní v termínu 26.4.2023 – 3.5.2023 s ubytováním v 5* hotelu Millennium Resort Salalah a stavováním formou all inclusive za 18990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Omán


— last minute dovolená Omán, Salalah — | další nabídky od Invia.cz