ItálieSicílieOslňující Sicílie: 8 dní ve 4* resortu s all inclusive a odletem...

Oslňující Sicílie: 8 dní ve 4* resortu s all inclusive a odletem z Prahy za 15990 Kč! 🌴🏖️

Levná dovolená vyhledávač

Sicílie, známá jako perla Středozemního moře, je ideální destinací pro letní dovolenou – například v srpnovém termínu 4.8.2023 – 11.8.2023. Pokud toužíte po pobytu v exotickém prostředí, pak pro vás máme skvělou nabídku. Za pouhých 15990 Kč můžete vyrazit na osm dní do italského ráje s ubytováním v nádherném 4* hotelu Zahira Resort & Village, kde vás čeká i program all inclusive.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Tento příjemný hotelový resort v arabském stylu se nachází na jihozápadním pobřeží Sicílie v klidné části letoviska Tre Fontane. Poblíž hotelu najdete dlouhou písčitou pláž s průzračně čistým mořem a červeným saharským pískem, která je téměř nedotčená a vzdálená jen cca 350 metrů od resortu. To vám umožní si vychutnat klidné dny na slunci a kochat se nádherným prostředím sicilské přírody. Z Prahy se dostanete letecky do Palerma, které je výchozím bodem tohoto dobrodružství. Čeká vás skvělý zážitek plný poznávání památek, bohaté kultury a obdivování přírodních krás Sicílie.

dovolená Itálie
od Invia.cz

Levná dovolená Itálie, Sicílie

letecky na 8 dní s all inclusive

4.8.2023 – 11.8.2023

15990 Kč

Zahira Resort, Itálie, Sicílie

4* Ubytování:
Zahira Resort & Village

další termíny
Zahira Resort & Village

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Itálie, Sicílie na 8 dní s all inclusive za 15990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Itálie, Sicílie, Zahira Resort & Village — | další nabídky od Dovolena.cz