ŘeckoKrétaParádní 5* dovolená na Krétě: Luxus, pláže a all inclusive za 15990...

Parádní 5* dovolená na Krétě: Luxus, pláže a all inclusive za 15990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Parádní 5* dovolenou na Krétě za super cenu 15990 Kč zakoupíte právě teď u cestovní agentury Invia.cz! V termínu 31.5.2023 – 8.6.2023 si můžete užít 9 dní luxusu na jednom z nejkrásnějších řeckých ostrovů. Ubytování je zajištěno v 5* hotelu Capsis Out Of The Blue Elite s programem all inclusive. Odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotelový komplex se nachází na soukromém poloostrově, pouhých 200 metrů od centra vesničky Agia Pelagia, kde najdete obchody a bary. Letiště v Heraklionu je vzdálené asi 27 km a autobusová zastávka je prakticky přímo u hotelu.

Kromě skvělé polohy vás hotel ohromí i svým vybavením. Můžete využívat dvou pláží, Agia Pelagia a Cladissos Bay, které se nacházejí přímo u areálu hotelu. Lehátka, slunečníky a osušky jsou k dispozici zdarma. Kromě toho je k dispozici vstupní hala, recepce, hlavní restaurace, à la carte restaurace, bar, terasa s výhledem na moře, bazén a dětský bazén s replikou lodi a skluzavky. Pokud potřebujete nakoupit, minimarket je také součástí hotelu.

Celou tuto parádní dovolenou můžete mít za skvělou cenu a užít si luxusního odpočinku na jedné z nejkrásnějších pláží Kréty. Nezapomeňte, že odlet z Prahy je součástí nabídky, takže všechno, co potřebujete udělat, je zarezervovat si své místo a těšit se na dokonalou dovolenou plnou pohody a relaxace.

dovolená Řecko
dovolená Kréta

Levná dovolená Řecko, Kréta

last minute

letecky z Prahy na 9 dní s all inclusive

31.5.2023 – 8.6.2023

15990 Kč

obrazek 88

5* Ubytování:
Capsis Out Of The Blue Elite – ukázat na mapě
hodnocení 4 z 5 – výborné

Capsis Out Of The Blue Elite
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Kréta na 9 dní v termínu 31.5.2023 – 8.6.2023 s ubytováním v 5* hotelu Capsis Out Of The Blue Elite a programem all inclusive za 15990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Kréta — | další nabídky od Invia.cz