ItálieSardinie / SardegnaParádní nabídka: Týdenní dovolená na Sardinii s all inclusive za pouhých 14990...

Parádní nabídka: Týdenní dovolená na Sardinii s all inclusive za pouhých 14990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Přinášíme vám tip na levný zájezd na italský ostrov Sardinie, který je ideální volbou pro všechny, kdo touží po slunci, moři a relaxaci. Tento last minute zájezd s termínem konání 5. – 12.6.2024 zahrnuje ubytování ve 4* hotelu Baia Delle Mimose Residence a stravování formou all inclusive. Cena zájezdu činí 14990 Kč a doprava je zajištěna letecky z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Sardinie je druhý největší ostrov ve Středomoří. Je známá svými dechberoucími plážemi s křišťálově čistou vodou a skalnatými pobřežími. Navštivit tu můžete například pláž La Pelosa, jednu z nejkrásnějších pláží na ostrově, nebo se vydat na výlet do hor a zavítat do kouzelných vesnic jako je třeba Alghero se zachovalými historickými hradbami. Sardinie je rájem i pro milovníky jídla; určitě ochutnejte typický sardinský chléb pane carasau nebo místní specialitu porceddu – pečené selátko. Kromě pláží a kulinářských zážitků nabízí ostrov i mnoho historických památek, včetně tajemných nuraghů – starobylých kamenných věží, které jsou svědky bohaté historie ostrova. Sardinie je skvělou destinací pro každého, kdo hledá kombinaci relaxace, dobrodružství a autentických zážitků.

Levná dovolená v hotelu Baia delle Mimose Residence - Itálie, Sardinie, Badesi

Tato nabídka (last minute dovolená Itálie, Sardinie / Sardegna na 8 dní v termínu 5.6.2024 – 12.6.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Baia Delle Mimose Residence a programem all inclusive za 14990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Itálie
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Itálii
» Důležité kontakty v Itálii
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Itálii
» Fauna v Itálii
» Flora v Itálii
» Doprava v Itálii
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Itálii
» Itálie – last minute
» Itálie – first minute
» Hodnocení hotelů v Itálii

— last minute dovolená Itálie, Sardinie / Sardegna — | další nabídky od Invia.cz