Velká BritániePimm's - Kultovní britský koktejl, který musíte ochutnat během dovolené v Anglii

Pimm’s – Kultovní britský koktejl, který musíte ochutnat během dovolené v Anglii

Levná dovolená vyhledávač

Dovolená v Anglii může nabídnout mnoho zajímavých zážitků, od historických památek po přírodní krásy. A pokud jde o osvěžení v horkém letním dni, není nic lepšího než si dopřát sklenici osvěžujícího koktejlu Pimm’s. Tento populární nápoj má své kořeny v Londýně, kde si ho užívají již více než 200 let.

Pimm’s patří mezi nejznámější britské koktejly a jeho variace se podávají v mnoha hospodách, barech a restauracích po celé zemi. Oblíbeným místem pro ochutnání tohoto nápoje je například londýnská ulice Portobello Road, která je proslulá svými barevnými domky a trhem se starožitnostmi. V okolí se nachází mnoho barů a hospod, kde si můžete vychutnat Pimm’s pod širým nebem na terase či na zahrádce.

Dovolenou v Anglii vyhledávejte ZDE

Kromě toho je Pimm’s ideálním doplňkem pro pikniky a grilování. Pokud se vydáte na procházku londýnským Hyde Parkem, můžete si s sebou vzít plechovku Pimm’s, kterou si snadno namícháte přímo na místě. Stačí jen zakoupit lahvičku Pimm’s a přimíchat do ní libovolné přísady, jako je například ovoce, máta, okurka či zázvorové pivo.

Pokud však hledáte opravdu autentický zážitek, můžete navštívit londýnský bar The Ritz, kde mají koktejl Pimm’s na svém menu. Tento luxusní hotel se nachází v blízkosti Green Parku a nabízí elegantní prostředí, ve kterém si můžete vychutnat sklenici tohoto klasického britského nápoje.

Pimm’s je také oblíbenou součástí mnoha letních akcí a festivalů v Anglii, jako je například tenisový Wimbledon nebo závody koní v Ascotu. Pokud se vydáte na některou z těchto událostí, určitě nezapomeňte ochutnat Pimm’s, který patří k tradičnímu britskému letnímu stylu.

Pimm’s je nejen skvělým nápojem, kterým se můžete osvěžit během letních dní v Anglii, ale také lahodným kouskem britské historie. Rozhodně patří mezi ikonické nápoje Spojeného království, které si získaly oblibu po celém světě.

Dovolenou a zájezdy do Velké Británii můžete vybírat z tipů níže nebo na našich stránkách.