TureckoPlány na prázdniny? Vydejte se za 13799 Kč na nezapomenutelnou all inclusive...

Plány na prázdniny? Vydejte se za 13799 Kč na nezapomenutelnou all inclusive dovolenou do Turecka!

Levná dovolená vyhledávač

Vydejte se začátkem prázdnin na levnou dovolenou do Turecka. V termínu 4.7.2023 – 11.7.2023 si můžete užít 8 dní v destinaci Side. Ubytujte se ve 4* hotelu Elysium Elite Hotel & Spa, který nabízí program all inclusive, a to za pouhých 13799 Kč. Odlet je z Prahy. Elysium Elite Hotel & Spa je situován 15 km od města Manavgat a 90 km od mezinárodního letiště Antalya.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel má vlastní soukromou písčitě-oblázkovou pláž, která je přímo v jeho sousedsví. Na pláži i u bazénu jsou zdarma k dispozici lehátka, matrace a slunečníky pro hosty. Ve hotelu najdete 24hodinovou recepci, hlavní restauraci a tři bary. Můžete si také vychutnat venkovní bazén se skluzavkou a dětský bazén. K relaxaci slouží turecké lázně, sauna a možnost masáží. Pro aktivní odpočinek jsou k dispozici aerobik, vodní aerobik, stolní tenis, šipky, plážový fotbal a volejbal. Milovníci vodních sportů se mohou těšit na potápění. V hotelu je také animační program a amfiteátr pro zábavné večery.

Tak si užijte skvělou dovolenou v Turecku, v hotelu Elysium Elite Hotel & Spa, a to za příjemnou cenu.

dovolená Turecko
dovolená Side

Levná dovolená Turecko, Side

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

4.7.2023 – 11.7.2023

13799 Kč

obrazek 30

4* Ubytování:
Elysium Elite Hotel & Spa – ukázat na mapě
hodnocení 3.2 z 5 – velmi dobré

Elysium Elite Hotel & Spa
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
pobytový
u moře

Tato nabídka (dovolená Turecko, Side na 8 dní v termínu 4.7.2023 – 11.7.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Elysium Elite Hotel & Spa a programem all inclusive za 13799 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Turecko


— dovolená Turecko, Side — | další nabídky od Invia.cz