MarokoPodzimní 15 denní dovolená v Agadiru s plnou penzí za 14990 Kč....

Podzimní 15 denní dovolená v Agadiru s plnou penzí za 14990 Kč. Letecky z Prahy s Blue Style

Levná dovolená vyhledávač

Co takhle podzimí koupání ve vlnách Atlantiku? Pokud pro nadcházející dny hledáte ideální destinaci pro svou dovolenou, máme pro vás tuto nabídku: Od 23. září do 7. října 2023 můžete vyrazit na 15 dní do Maroka, konkrétně do přímořského města Agadir. Tento exotický zájezd, který pořádá cestovní kancelář Blue Style, vás zavede do pohodlného 3* hotelu Omega se stravováním formou plné penze. Cena dovolené činí pouze 14990 Kč, a to včetně letecké dopravy z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Agadir nabízí návštěvníkům bohatou paletu zážitků. Můžete si užít relaxaci na krásných plážích, prozkoumat historické památky, jako je Kasbah Agadir Oufella, nebo ochutnat místní kulinářské lahůdky na tržišti Souk El Had. Díky vlnám Atlantiku si zde na své přijdou i příznivci surfování. Zkrátka Agadir je ideálním místem pro ty, kdo chtějí spojit odpočinek u moře s poznáváním nových kultur a aktivním odpolednem plným dobrodružství.

dovolená Maroko
od Invia.cz

Levná dovolená Maroko, Agadir

letecky na 15 dní s plnou penzí

23.9.2023 – 7.10.2023

14990 Kč

Levná dovolená v hotelu Omega - Maroko, Agadir

3* Ubytování:
Omega Hotel – ukázat na mapě

další termíny
Omega Hotel

Stravování:
plná penze

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Maroko, Agadir na 15 dní s plnou penzí za 14990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Maroko, Agadir, Omega Hotel — | další nabídky od Dovolena.cz