ŘeckoRhodosPodzimní kouzlo Řecka: 11 dní na Rhodosu s all inclusive za 12790...

Podzimní kouzlo Řecka: 11 dní na Rhodosu s all inclusive za 12790 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Babí léto si můžete užít i u moře a pokud hledáte vhodný cíl pro svůj podzimní výlet, možná by vás zaujal tento zájezd do řeckého ráje na ostrov Rhodos. Termín 20.9.2023 – 30.9.2023 slibuje příjemné počasí a teplé moře – je ideální pro ty, kdo si chtějí prodloužit léto. Zájezd zahrnuje ubytování v komfortním 3* hotelu Evi, který je situován v klidné části ostrova. Součástí je i program all inclusive a letecká doprava z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Ostrov Rhodos nabízí pestrou škálu zážitků. Pokud patříte k milovníkům historie, určitě si nenechte ujít návštěvu Rhodské akropole, kde můžete obdivovat zbytky antického divadla a chrámů. Starobylé město Rhodos je také známé svou středověkou částí, která je zapsaná na seznamu světového dědictví UNESCO. Milovníci přírody a koupání si také přijdou na své – tento řecký ostrov nabízí nádherné pláže s jemným pískem a azurovým mořem, jako například Tsambika Beach nebo Faliraki Beach. Rhodos je ideálním místem pro ty, kdo touží po kulturních zážitcích, krásných plážích a teplém středomořském prostředí. To vše si můžete užít za velmi příznivou cenu 12790 Kč v rámci této skvělé nabídky.

dovolená Řecko
od Invia.cz

Levná dovolená Řecko, Rhodos

letecky na 11 dní s all inclusive

20.9.2023 – 30.9.2023

12790 Kč

Levná dovolená v hotelu Evi - Řecko, Ostrovy, Rhodos, Faliraki

3* Ubytování:
Hotel Evi
hodnocení 3,2 z 5 – velmi dobré

další termíny
Hotel Evi

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Řecko, Rhodos na 11 dní s all inclusive za 12790 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Řecko, Rhodos, Hotel Evi — | další nabídky od Dovolena.cz