TureckoPodzimní zájezd do Turecka na 8 dní s all inclusive za 9990...

Podzimní zájezd do Turecka na 8 dní s all inclusive za 9990 Kč – letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Chcete uniknout šedi všedních dnů? Co takhle levná dovolená v Turecku? Nabízíme vám skvělou příležitost – last minute zájezd do oblíbeného tureckého letoviska Alanya s termínem pobytu 28.10.2023 – 4.11.2023 a ubytováním ve 3* hotelu Kleopatra Melissa včetně programu all inclusive za parádní cenu 9990 Kč. Odlet je z Prahy. Hotel se nachází v blízkosti centra a nabízí přátelskou atmosféru, což ho činí ideálním místem pro vaši dovolenou.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Alanya je známá svými krásnými plážemi, historickými památkami a bohatým kulturním dědictvím. Během svého pobytu v této oblasti můžete navštívit známou pevnost Alanya, která nabízí úchvatný výhled na okolní krajinu. Kromě toho můžete prozkoumat archeologický komplex ve starobylém přístavním městě Syedra, kde se dozvíte více o historii a kultuře této oblasti. Pro milovníky přírody je zde nádherný Národní park Göksu s překrásnou přírodou a různými druhy zvířat a rostlin. Alanya nabízí také mnoho možností pro vodní sporty a nakupování. Je to skvělá destinace pro dovolenou, která spojuje krásy pobřeží s bohatou historií a zábavou.

dovolená Turecko
dovolená Alanya

Levná dovolená Turecko, Alanya

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

28.10.2023 – 4.11.2023

9990 Kč

levný zájezd do hotelu Kleopatra Melissa - Turecko, Alanya

3* Ubytování:
Kleopatra Melissa – ukázat na mapě
hodnocení 3.8 z 5 – výborné

Kleopatra Melissa
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Turecko, Alanya na 8 dní v termínu 28.10.2023 – 4.11.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Kleopatra Melissa a programem all inclusive za 9990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Turecko


— last minute dovolená Turecko, Alanya — | další nabídky od Invia.cz