ŠpanělskoPoslední místa! Last minute dovolená ve Španělsku na Costa del Maresme za...

Poslední místa! Last minute dovolená ve Španělsku na Costa del Maresme za 14990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Využijte poslední volná místa na úžasnou last minute dovolenou ve španělském letovisku Costa del Maresme. Nabízíme týdenní pobyt v termínu 16.7.2023 – 23.7.2023 v luxusním 4* hotelu Alhambra s polopenzí za neuvěřitelných 14990 Kč. Odlet je z Prahy. Hotel Alhambra, který prošel nedávno kompletní rekonstrukcí, se nachází v srdci známého letoviska Santa Susanna. V jeho okolí je mnoho obchodů, restaurací a barů.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Costa del Maresme je oblíbenou turistickou destinací ve Španělsku. Tato část pobřeží Katalánska nabízí nádherné pláže s jemným pískem a azurově modrou vodou Středozemního moře. Kromě relaxace na pláži si můžete užít také různé vodní sporty, jako je například potápění, windsurfing nebo plavání. Santa Susanna je ideálním výchozím bodem pro prozkoumávání okolních malebných vesniček a měst, jako je například Blanes, Calella nebo Barcelona, která je vzdálena pouze hodinu jízdy autem. V Barceloně se pak můžete ponořit do kultury, obdivovat architekturu modernistických staveb od Antoni Gaudího nebo se projít slavným bulvárem La Rambla. Nechte se hýčkat luxusem a zábavou na této last minute dovolené na Costa del Maresme ve Španělsku!

dovolená Španělsko
dovolená Costa del Maresme

Levná dovolená Španělsko, Costa del Maresme

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s polopenzí

16.7.2023 – 23.7.2023

14990 Kč

obrazek 16

4* Ubytování:
Alhambra – ukázat na mapě
hodnocení 4.3 z 5 – výborné

Alhambra
další termíny

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Španělsko, Costa del Maresme na 8 dní v termínu 16.7.2023 – 23.7.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Alhambra a stavováním formou polopenze za 14990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Španělsko


— last minute dovolená Španělsko, Costa del Maresme — | další nabídky od Invia.cz