Dovolená v ExoticePoslední místa za neuvěřitelnou cenu! Dovolená v Ras Al Khaimah: Plážový luxus...

Poslední místa za neuvěřitelnou cenu! Dovolená v Ras Al Khaimah: Plážový luxus za pouhých 15990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Poslední volná místa zbývají v nabídce skvělého last minute zájezdu do exotických Spojených arabských emirátů, přesněji do emirátu Ras Al Khaimah. Tato 8denní dovolená v termínu 12.5.2023 – 19.5.2023 vás přivítá v pohodlném 4* hotelu Bm Beach Hotel s programem all inclusive za atraktivních 15990 Kč. Rozhodnout se však musíte co nejdříve, protože k dispozici už je jen pár posledních míst.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Ras Al Khaimah je ideálním místem pro ty, kteří touží po klidné a přátelské dovolené. Tento resort se nachází přímo u pláže, kterou můžete snadno dosáhnout přímo z hotelové zahrady. Písečná pláž je vybavena sprchami, toaletami a nabízí lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma. Pokud se rozhodnete vyrazit za nákupy, nejbližší nákupní možnosti a restaurace jsou vzdálené asi 3 km, zatímco centrum Ras Al Khaimah je asi 10 km daleko. Letiště v Dubaji je vzdálené přibližně 91 km.

Bm Beach Hotel vám poskytne veškeré potřebné vybavení pro komfortní pobyt. Na recepci najdete směnárnu, dále je zde restaurace a 3 bary. Pro relaxaci a zábavu je k dispozici wellness centrum, diskotéka, konferenční místnost a bazény pro dospělé i děti. Lehátka a slunečníky u bazénů jsou zdarma. Při této last minute dovolené se nemusíte starat o stravování, protože je zahrnuto v programu all inclusive.

Pokud si tedy přejete zažít nezapomenutelnou dovolenou na pláži, v přátelské atmosféře a s veškerým potřebným vybavením, neváhejte a využijte poslední volná místa v tomto lákavém zájezdu do Ras Al Khaimah.

dovolená Spojené arabské emiráty
dovolená Ras Al Khaimah

Levná dovolená Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

12.5.2023 – 19.5.2023

15990 Kč

obrazek 51

4* Ubytování:
Bm Beach Hotel (Ex. Bin Majid Beach Hotel) – ukázat na mapě
hodnocení 3.8 z 5 – výborné

Bm Beach Hotel (Ex. Bin Majid Beach Hotel)
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah na 8 dní v termínu 12.5.2023 – 19.5.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Bm Beach Hotel (Ex. Bin Majid Beach Hotel) a programem all inclusive za 15990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Spojené arabské emiráty


— last minute dovolená Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah — | další nabídky od Invia.cz