ŘeckoKefaloniaPrázdninová 15 denní dovolená na Kefalonii: Ubytování ve 3* hotelu Sea Breeze...

Prázdninová 15 denní dovolená na Kefalonii: Ubytování ve 3* hotelu Sea Breeze s pláží před hotelem a slevou 29%!

Levná dovolená vyhledávač

First minute dovolená na řeckém ostrově Kefalonia je tady! Máte jedinečnou příležitost zažít nezapomenutelnou dovolenou na slunném ostrově Kefalonia v prázdninovém termínu od 3.8.2023 do 17.8.2023. Užijte si 15 dní slunce, krásné pláže a rodinnou atmosféru ve 3* hotelu Sea Breeze za neuvěřitelnou cenu 16490 Kč. A co víc, tato cena zahrnuje slevu 29%!

Hotel Sea Breeze se nachází přímo u nádherné písčito-oblázkové pláže, která je jen pár kroků od hotelu. Pláž je přírodního charakteru a je ideální pro koupání a slunění. Cesta na pláž vede přes místní, málo frekventovanou komunikaci. Hotel Sea Breeze je také vynikajícím výchozím bodem pro výlety po ostrově. Centrum městečka Lixouri je vzdálené přibližně 1 km a nejbližší obchody, restaurace a bary jsou jen 800 metrů od hotelu.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Pokud rádi objevujete krásy pláží, určitě navštivte okolí hotelu. Pláž Lixouri je vzdálená pouhých 700 metrů od hotelu a je písčitá s pozvolným vstupem do moře. Pláž je plně vybavena lehátky a barem, takže si můžete užít koupání s maximálním pohodlím. Proslulá Xi Beach s červeným pískem je vzdálená cca 7 km od hotelu a také stojí za návštěvu. Další písčitá pláž Lepeda s příjemnou tavernou je vzdálená přibližně 1,3 km od hotelu.

dovolená Řecko
dovolená Kefalonia

Levná dovolená Řecko, Kefalonia

first minute

letecky z Prahy na 15 dní

3.8.2023 – 17.8.2023

16490 Kč

obrazek 14

3* Ubytování:
Sea Breeze – ukázat na mapě
hodnocení 4 z 5 – výborné

Sea Breeze
další termíny

Stravování:
bez stravy

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
first minute
pobytový

Tato nabídka (first minute dovolená Řecko, Kefalonia na 15 dní v termínu 3.8.2023 – 17.8.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Sea Breeze za 16490 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— first minute dovolená Řecko, Kefalonia — | další nabídky od Invia.cz