TuniskoPrázdninová dovolená v Tunisku: Užijte si 8 dní all inclusive v hotelu...

Prázdninová dovolená v Tunisku: Užijte si 8 dní all inclusive v hotelu Zita Beach Resort!

Levná dovolená vyhledávač

Pokud hledáte dovolenou v Tunisku, tak nabídka cestovní kanceláře Čedok na pobyt v hotelu Zita Beach Resort v letovisku Zarzis by pro vás mohla být zajímavá. Termín od 11.7.2023 do 18.7.2023 zahrnuje ubytování ve 4* hotelu s programem all inclusive za parádní cenu 12769 Kč. Odlet je z Brna a transfer z letiště Djerba – Zarzis je také zahrnut v ceně.

Hotel se nachází cca 8 km od centra letoviska Zarzis a cca 200 metrů od nejbližších nákupních možností. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. Slunečníky, lehátka a matrace jsou k dispozici za poplatek cca 5 TND na den za
sadu.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel disponuje vstupní halou s recepcí, hlavní restaurací, BBQ restaurací La Palmier (za poplatek, nutná rezervace), lobby barem, barem u bazénu, tradiční maurskou kavárnou a Wi-Fi na recepci (za poplatek). Dále jsou hostům kdispozici 2 velké venkovní bazény (lehátka a slunečníky zdarma), dětské brouzdaliště, dětské hřiště, dětský klub (4-10 let) a konferenční místnost. Pokud hledáte příjemné ubytování v klidném prostředí s možností využít celou řadu služeb, pak pro vás bude hotel Zita Beach Resort ideální volbou.

dovolená Tunisko
dovolená Zarzis

Levná dovolená Tunisko, Zarzis

first minute

letecky z Brna na 8 dní s all inclusive

11.7.2023 – 18.7.2023

12769 Kč

obrazek 19

4* Ubytování:
Zita Beach Resort – ukázat na mapě
hodnocení 3.9 z 5 – výborné

Zita Beach Resort
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Brna

Typ zájezdu:
first minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (first minute dovolená Tunisko, Zarzis na 8 dní v termínu 11.7.2023 – 18.7.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Zita Beach Resort a programem all inclusive za 12769 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Tunisko


— first minute dovolená Tunisko, Zarzis — | další nabídky od Invia.cz