TureckoPrázdninové Turecko, Turecká riviéra na 10 dní s all inclusive za 22290...

Prázdninové Turecko, Turecká riviéra na 10 dní s all inclusive za 22290 Kč – first minute nabídka

Levná dovolená vyhledávač

Cestovní kancelář Blue Style vás zve o letních prázdninách na luxusní dovolenou do Turecka. Užít si tu můžete desetidenní odpočinek na Turecké riviéře, a to v termínu 11. – 20.7.2024. Ubytování je zajištěno v 5* hotelu Insula Resort, kde na vás čeká program all inclusive. Cena zájezdu včetně letenky z Prahy činí 22290 Kč na osobu.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Turecká riviéra je destinací snů pro všechny milovníky slunce, moře a bohaté historie. Hotel Insula Resort se nachází blízko nádherných písečných pláží s křišťálově čistou vodou, které jsou ideální pro odpočinek a vodní sporty. Nezapomeňte navštívit historické památky jako jsou ruiny starověkého města Aspendos s dobře zachovaným římským divadlem nebo město Side, kde se antické památky mísí s moderním způsobem života. Milovníkům přírody pak doporučujeme výlet do národního parku Köprülü Kanyon, kde je možné si vyzkoušet rafting na divoké řece. Turecká riviéra nabízí i mnoho možností pro nákupy a gastronomické zážitky, od tradičních tureckých trhů až po luxusní restaurace. Nezapomeňte ochutnat místní speciality jako je kebab, baklava nebo osvěžující turecký čaj. Vaše dovolená na Turecké riviéře bude nezapomenutelným zážitkem plným objevů a relaxace.

Luxusní dovolená v 5* hotelu Insula Resort - Turecko, Alanya, Konakli

Tato nabídka (first minute dovolená Turecko, Turecká riviéra na 10 dní v termínu 11.7.2024 – 20.7.2024 s ubytováním v 5* hotelu Insula Resort a programem all inclusive za 22290 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Turecko
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Turecku
» Důležité kontakty v Turecku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Turecku
» Fauna v Turecku
» Flora v Turecku
» Doprava v Turecku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Turecku
» Turecko – last minute
» Turecko – first minute
» Hodnocení hotelů v Turecku

— first minute dovolená Turecko, Turecká riviéra — | další nabídky od Invia.cz