BulharskoPrimorsko: Levná all inclusive dovolená v Bulharsku za 7990 Kč!

Primorsko: Levná all inclusive dovolená v Bulharsku za 7990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Neváhejte a vydejte si už zítra na levnou all inclusive dovolenou do Bulharska. V termínu od 2. září do 9. září 2023 pro vás máme skvělý zájezd do Primorska, jednoho z nejoblíbenějších letovisek na bulharském pobřeží. Za pouhých 7990 Kč můžete strávit 8 dní v pohodlném 3* hotelu Tropicana s programem all inclusive. Tento oblíbený hotel se nachází přímo u severní pláže Primorska. Do centra letoviska je to z hotelu zhruba 10 minut chůze. Pokud si chcete zajistit pohodlí na pláži, můžete si pronajmout lehátka a slunečníky za poplatek. Odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Bulharsko nabízí mnoho zajímavostí a atrakcí pro turisty. V blízkosti Primorska můžete navštívit například Sozopol, historické město zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO, kde se nachází starověké památky, úzké uličky a malebné restaurace. Pro milovníky přírody je zde krásný Národní park Strandža s unikátními ekosystémy a pestrou faunou a flórou. Můžete si také užít výlety do okolních vesnic a poznávat tradiční bulharskou kulturu. Bulharsko je známé i svou lahodnou kuchyní, proto nezapomeňte ochutnat místní speciality v restauracích a tavernách. Tento zájezd nabízí ideální příležitost pro relaxaci, poznávání nových míst a nasávání atmosféry tohoto krásného bulharského letoviska.

dovolená Bulharsko
od Invia.cz

Levná dovolená Bulharsko, Primorsko

letecky na 8 dní s all inclusive

2.9.2023 – 9.9.2023

7990 Kč

Levná dovolená v hotelu Tropicana - Bulharsko, Slunečné Pobřeží a další letoviska jižní riviéry, Primorsko

3* Ubytování:
Tropicana
hodnocení 3,5 z 5 – velmi dobré

další termíny
Tropicana

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Bulharsko, Primorsko na 8 dní s all inclusive za 7990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Výběr dalších termínů:


2.9.2023 – 9.9.2023 letecky z Brna na 8 dní s all inclusive za 7990 CZK


2.9.2023 – 9.9.2023 letecky z Ostravy na 8 dní s all inclusive za 7990 CZK


— Bulharsko, Primorsko, Tropicana — | další nabídky od Dovolena.cz