TureckoProžijte nezapomenutelnou dovolenou v Turecku: 8 dní all inclusive ve 4* hotelu...

Prožijte nezapomenutelnou dovolenou v Turecku: 8 dní all inclusive ve 4* hotelu Monte Carlo v Alanyi za 14 990 Kč s odletem z Prahy!

Levná dovolená vyhledávač

Turecká riviéra láká v srpnovém termínu 2.8.2023 – 9.8.2023 na prázdninovou dovolenou plnou slunce, zábavy a relaxace. Alanya, oblíbené letovisko na východním pobřeží Turecka, je tím pravým místem pro ty, kteří touží po ideálním spojení nákupů, pláže a přátelské atmosféry. S ubytováním v luxusním 4* hotelu Monte Carlo a programem all inclusive za 14990 Kč můžete zažít nezapomenutelnou dovolenou.

Poloha hotelu je ideální pro ty, kteří chtějí mít všechno na dosah ruky. Obchůdky, restaurace i městečko Oba jsou vzdáleny pouhých 100 metrů. Autobusová zastávka se nachází cca 50 metrů od hotelu a letiště Antalya je vzdáleno cca 125 km. Na pláž Monte Carlo se dostanete podchodem přes místní komunikaci. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma, plážové osušky lze získat za poplatek.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Cestovní kancelář Blue Style se postará o váš komfort a zábavu během celé dovolené. Ubytování v hotelu Monte Carlo splňuje všechny nároky na moderní a kvalitní služby. Dovolená v Turecku je ideální volbou pro ty, kteří chtějí relaxovat u moře, poznat nové kultury a zároveň si užít zábavu a pohodu. Vydejte se na prázdninovou dovolenou plnou slunce, tepla a pohody do Turecka s cestovní kanceláří Blue Style.

dovolená Turecko
dovolená Alanya

Levná dovolená Turecko, Alanya

first minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

2.8.2023 – 9.8.2023

14990 Kč

obrazek 20

4* Ubytování:
Monte Carlo – ukázat na mapě
hodnocení 4.1 z 5 – výborné

Monte Carlo
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
first minute
pobytový

Tato nabídka (first minute dovolená Turecko, Alanya na 8 dní v termínu 2.8.2023 – 9.8.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Monte Carlo a programem all inclusive za 14990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Turecko


— first minute dovolená Turecko, Alanya — | další nabídky od Invia.cz