Spojené arabské emirátyRas Al Khaimah: Týden luxusní dovolené ve 4* hotelu s all inclusive...

Ras Al Khaimah: Týden luxusní dovolené ve 4* hotelu s all inclusive za 22919 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Přemýšlíte kam vyrazit v září na exotickou dovolenou? Máme pro vás skvělou nabídku! Dovolená ve Spojených arabských emirátech v oblasti Ras Al Khaimah je skvělou příležitostí zažít alespoň na chvilku dovolenou plnou luxusu a pohody. Termín 22.9.2023 – 28.9.2023 pak slibuje příjemné počasí a nižší ceny. Týdenní pobyt strávíte ve 4* hotelu Radisson Resort Ras Al Khaimah Marjan Island, který vám nabídne komfortní ubytování a pestrý program all inclusive. To vše za překvapivě dostupných 22919 Kč. Odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Ras Al Khaimah, jeden z emirátů Spojených arabských emirátů, je destinací bohatou na kulturní poklady a fascinující historii. Během svého pobytu můžete navštívit místní trhy, známé jako suky, kde se prodávají tradiční řemeslné výrobky, koření a vzácnosti. Pro milovníky dobrodružství bude lákadlem výlet do pouště, kde se můžete projet na písečných dunách nebo si vyzkoušet písečné surfování. Pokud se zajímáte o historii a architekturu, určitě si nenechte ujít návštěvu starobylého hradu Dhayah Fort, který se tyčí na kopci s panoramatickým výhledem na okolní krajinu. Prozkoumat můžete také okolní ostrovy, zaplavat si v tyrkysově modrém moři a ochutnat místní kulinářské speciality. V Ras Al Khaimah se skrývá mnoho dobrodružství a zážitků, které vám přinesou řadu nezapomenutelných zážitků.

dovolená Spojené arabské emiráty
dovolená Ras Al Khaimah

Levná dovolená Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah

letecky z Prahy na 7 dní s all inclusive

22.9.2023 – 28.9.2023

22919 Kč

Levná dovolená v hotelu  Radisson Resort Ras Al Khaimah Marjan Island - Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah

4* Ubytování:
Radisson Resort Ras Al Khaimah Marjan Island
hodnocení 3.1 z 5 – velmi dobré

Radisson Resort Ras Al Khaimah Marjan Island
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
pobytový
u moře

Tato nabídka (dovolená Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah na 7 dní v termínu 22.9.2023 – 28.9.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Radisson Resort Ras Al Khaimah Marjan Island a programem all inclusive za 22919 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Spojené arabské emiráty


— dovolená Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah — | další nabídky od Invia.cz