ŘeckoKorfuŘecko, Korfu na 8 dní s all inclusive za 9390 Kč -...

Řecko, Korfu na 8 dní s all inclusive za 9390 Kč – zítra letecky z Brna

Levná dovolená vyhledávač

Už zítra se můžete vydat letecky z Brna na levnou týdenní dovolenou do Řecka, konkrétně na ostrov Korfu. Termín zájezdu je od 14. – 21.9.2023 a cena 9390 Kč zahrnuje ubytování ve 4* hotelu Ionian Princess Club s programem all inclusive. Resort se nachází v centru turistického střediska Acharavi na severu ostrova a nabízí pohodlné a klidné prostředí pro dovolenou. V blízkosti hotelu, cca 200 metrů, jsou obchůdky se suvenýry, bary, restaurace a tradiční řecké taverny. Hlavní město ostrova i letiště jsou vzdáleny cca 38 km a jsou dobře dostupné pravidelnými autobusovými spoji.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Řecký ostrov Korfu je známý svou bohatou historií a krásnou přírodou. Během svého pobytu můžete navštívit historické památky, jako je byzantský hrad Angelokastro nebo Achillion – letní zámeček rakouské císařovny Sissi. Pro milovníky přírody jsou k dispozici nádherné pláže a křišťálově čisté moře. Prozkoumejte okolní vesnice a objevte autentickou řeckou kulturu a kuchyni. V hlavním městě Acharavi se můžete projít malebnými uličkami a ochutnat tradiční řecké speciality v místních restauracích. Korfu nabízí mnoho možností pro aktivní dovolenou, včetně vodních sportů, turistiky a cyklistiky.

dovolená Řecko
od Invia.cz

Levná dovolená Řecko, Korfu

letecky na 8 dní s all inclusive

14.9.2023 – 21.9.2023

9390 Kč

Levný zájezd do hotelu Ionian Princess - Řecko, Ostrovy, Korfu, Acharavi

4* Ubytování:
Ionian Princess Club – ukázat na mapě
hodnocení 3,5 z 5 – velmi dobré

další termíny
Ionian Princess Club

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Brna

Tato nabídka (Řecko, Korfu na 8 dní s all inclusive za 9390 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Výběr dalších termínů:


14.9.2023 – 21.9.2023 letecky z Brna na 8 dní s all inclusive za 9390 CZK


— Řecko, Korfu, Ionian Princess Club — | další nabídky od Dovolena.cz