ŘeckoKosŘecko, Kos na 8 dní s all inclusive za 12190 Kč -...

Řecko, Kos na 8 dní s all inclusive za 12190 Kč – last minute letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Téměř za poloviční cenu, se slevou 46%, můžete právě teď zakoupit u cestovní agentury Invia.cz levný zájezd do Řecka. Konkrétně se jedná o last minute dovolenou na ostrově Kos s termínem pobytu 14. – 21.10.2023. Za příjemnou cenu 12190 Kč získáte ubytování ve 4* hotelu Kipriotis Village s programem all inclusive a leteckou přepravu z Prahy. Hotelový komplex nabízí rozmanité možnosti zábavy, včetně bazénu se skluzavkami pro dospělé i děti. Pro zpestření pobytu se zde pravidelně konají animační programy. Písčito-oblázková pláž je od hotelu vzdálena jen pár kroků.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Pokud se rozhodnete využít tuto nabídku, můžete se těšit na mnoho zajímavých míst v okolí. Kos je známý svými historickými památkami, jako je Asklepion, antický chrám, nebo hrad Neratzia. Navštívit můžete také starobylou vesnici Zia, odkud jsou vidět krásné západy slunce nad Egejským mořem. Pro milovníky přírody bude ideální návštěva národního parku Dikaios s malebnými výhledy a krásnou přírodou. Kos nabízí také mnoho příležitostí k vodním sportům, cyklistice a turistice.

Tato dovolená v Řecku na ostrově Kos slibuje skvělou kombinaci relaxace na pláži a objevování bohaté historie a přírodního krásy tohoto ostrova.

dovolená Řecko
dovolená Kos

Levná dovolená Řecko, Kos

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

14.10.2023 – 21.10.2023

12190 Kč

levná dovolená v hotelu Kipriotis Village - Řecko, Kos, Psalidi

4* Ubytování:
Kipriotis Village – ukázat na mapě
hodnocení 4 z 5 – výborné

Kipriotis Village
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Kos na 8 dní v termínu 14.10.2023 – 21.10.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Kipriotis Village a programem all inclusive za 12190 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Kos — | další nabídky od Invia.cz