ŘeckoKosŘecko, Kos na 9 dní s all inclusive za 11990 Kč -...

Řecko, Kos na 9 dní s all inclusive za 11990 Kč – zítra letecky z Brna

Levná dovolená vyhledávač

Levný letecký zájezd z Brna na řecký ostrov Kos se slevou 44% za parádní cenu 11990 Kč má právě teď ve své nabídce cestovní agentura Invia.cz. Pokud toužíte po last minute dovolené v Řecku, máme pro vás tuto skvělou nabídku. Od 15. srpna do 23. srpna 2023 můžete strávit 9 dní na malebném ostrově Kos v jedinečném 4* hotelu Kipriotis Hippocrates. Tato dovolená nabízí nejen krásné ubytování, ale i program all inclusive, který zahrnuje nejen pestré menu, ale také možnost využití fitness centra, lázní a gurmánské středomořské restaurace. Hotelové pokoje jsou útulně zařízené a nabízejí veškeré pohodlí pro rodiny s dětmi. K tomu všemu se můžete těšit na skvělou obsluhu a příjemnou atmosféru.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Při návštěvě tohoto řeckého ráje nesmíte vynechat několik významných místních atrakcí. Ostrov Kos je bohatý na historii a kulturu, což se odráží v jeho památkách. Zcela určitě si prohlédněte Asklepion, což byla v antice významná léčebná a vzdělávací instituce. Dále se vydejte do města Kos, kde můžete obdivovat zříceniny antického stadionu a věž Neratzia, která se tyčí na přístavním molu. Pro milovníky přírody a krásných výhledů doporučujeme výstup na horu Dikeos. Ta nabízí úchvatný panoramatický výhled na celý ostrov a okolní moře. Při procházkách po malebných uličkách města můžete ochutnat místní speciality a zakoupit si suvenýry. Řecko, a zejména ostrov Kos, nabízí nezapomenutelnou dovolenou plnou kultury, krásné přírody a pohostinnosti místních obyvatel.

dovolená Řecko
dovolená Kos

Levná dovolená Řecko, Kos

last minute

letecky z Brna na 9 dní s all inclusive

15.8.2023 – 23.8.2023

11990 Kč

Levná dovolená v hotelu Kipriotis Hippocrates - Řecko, Kos, Psalidi

4* Ubytování:
Kipriotis Hippocrates – ukázat na mapě
hodnocení 4.2 z 5 – výborné

Kipriotis Hippocrates
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Brna

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Kos na 9 dní v termínu 15.8.2023 – 23.8.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Kipriotis Hippocrates a programem all inclusive za 11990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Kos — | další nabídky od Invia.cz