ŘeckoKrétaŘecko, Kréta na 7 dní s all inclusive za 12690 Kč -...

Řecko, Kréta na 7 dní s all inclusive za 12690 Kč – last minute letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Zveme vás na levnou dovolenou na Krétu, řecký ostrov bohatý na kulturu, historii a úchvatnou přírodu. Pokud toužíte po rychlém a cenově dostupném úniku z každodenního shonu, máme pro vás skvělou last minute nabídku. Vydejte se na týdenní dovolenou na Krétu v termínu od 24.9.2023 do 30.9.2023 a užijte si komfortní ubytování ve 4* hotelu Porto Greco Village s programem all inclusive. Tato výhodná nabídka zahrnuje nejen leteckou dopravu z Prahy, ale také bohatý servis, skvělé stravování a další pohodlné vymoženosti, a to vše za skvělou cenu 12690 Kč.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Na Krétě se nachází nespočet krásných míst a památek, které stojí za to navštívit. Jednou z nich je například Chanský palác, který je pozůstatkem slavné minojské civilizace a přináší jedinečný pohled do minulosti. Pro milovníky přírody je tu nádherný Samarijský kaňon s nádhernými výhledy na okolní krajinu. Milovníci moře budou nadšení z mnoha krásných zátok a pláží, například Balos, Elafonissi nebo Vai. Pokud máte rádi atmosféru měst, není nic lepšího než prozkoumat úzké uličky v historickém městě Chania či Heraklionu. Kréta skrývá neuvěřitelnou rozmanitost aktivit a míst k prozkoumání, takže se rozhodně nebudete nudit!

dovolená Řecko
dovolená Kréta

Levná dovolená Řecko, Kréta

last minute

letecky z Prahy na 7 dní s all inclusive

24.9.2023 – 30.9.2023

12690 Kč

Luxusní dovolená v hotelu  Porto Greco Village - Řecko, Kréta, Chersonissos

4* Ubytování:
Porto Greco Village – ukázat na mapě
hodnocení 3.8 z 5 – výborné

Porto Greco Village
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Kréta na 7 dní v termínu 24.9.2023 – 30.9.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Porto Greco Village a programem all inclusive za 12690 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Kréta — | další nabídky od Invia.cz