ŘeckoKrétaŘecko, Kréta na 8 dní s all inclusive za 13082 Kč -...

Řecko, Kréta na 8 dní s all inclusive za 13082 Kč – last minute letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Pokud hledáte ideální dovolenou na slavném řeckém ostrově Kréta, máme pro vás tuto skvělou nabídku! V termínu od 26. června do 3. července 2023 si můžete užít týdenní dovolenou ve 4* hotelu Semiramis Village. Nabídka zahrnuje kmpletní služby pořádající cestovní kanceláře včetně letecké dopravy z Prahy a ubytování s programem all inclusive. To vše za skvělou cenu 13082 Kč.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Semiramis Village je umístěn v malebném prostředí s panoramatickým výhledem, který vás jistě okouzlí. Kromě toho hotel nabízí širokou škálu služeb pro zlepšení vašeho pobytu. V rámci areálu najdete wellness studio, kde si můžete dopřát relaxaci a péči o tělo. Po náročném dni stráveném objevováním krás Kréty je to ideální způsob, jak se odreagovat a nabrat energii.

Kréta je bohatá na historii a přírodní krásy. Můžete navštívit historické památky, jako je palác v Knóssu, který je jedním z nejvýznamnějších archeologických nalezišť v Řecku. Ostrov také nabízí malebné pláže a křišťálově čisté moře, které vás zahalí do svého osvěžujícího objetí.

Využijte této skvělé příležitosti k objevování Kréty. Rezervujte si svou last minute dovolenou již dnes a začněte se těšit na úžasný zážitek na tomto nádherném ostrově.

dovolená Řecko
dovolená Kréta

Levná dovolená Řecko, Kréta

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

26.6.2023 – 3.7.2023

13082 Kč

obrazek 110

4* Ubytování:
Semiramis Village – ukázat na mapě
hodnocení 3.8 z 5 – výborné

Semiramis Village
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Kréta na 8 dní v termínu 26.6.2023 – 3.7.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Semiramis Village a programem all inclusive za 13082 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Kréta — | další nabídky od Invia.cz