ŘeckoŘecko, Olympská riviéra na 12 dní za 9970 Kč - zítra letecky...

Řecko, Olympská riviéra na 12 dní za 9970 Kč – zítra letecky z Brna

Levná dovolená vyhledávač

Řecko, Olympská riviéra na 12 dní v termínu 11.6.2022 – 22.6.2022 s ubytováním v hotelu Siros za 9970 Kč. Letecky z Brna.

dovolená Řecko
od Invia.cz

Levná dovolená
Řecko, Olympská riviéra

letecky na 12 dní

11.6.2022 – 22.6.2022

9970 Kč

Řecko, Leptokaria, Siros

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Ubytování:
Siros
hodnocení 3,1 z 5 – velmi dobré

další termíny
Siros

Stravování:
bez stravy

Doprava:
letecky z Brna

Kladné stránky

blízko pláže i centra
klimatizace v ceně
wi-fi na recepci
recepce s barem

Záporné stránky

ubytování ve vyšších patrech bez výtahu

Apartmánový dům SIROS

Apartmánový dům Siros je v nabídce CK stálicí, která každým rokem přivítá jak naše stálé, tak nové klienty. Svou oblíbenost si získal díky příjemné atmosféře a vynikající poloze jen pár metrů od pláže i centra letoviska Leptokarie na Olympské riviéře. Jedná se o třípatrovou budovu se studii a apartmány v patře. Nová recepce a kavárna dotváří pohodovou atmosféru. Na recepci je možnost připojení k wi-fi za konzumaci. Apartmánový dům Siros doporučujeme všem věkovým kategoriím, kteří vyhledávají živější letovisko a chtějí mít na své dovolené vše na dosah.

Studio pro 2 osoby (ST 2)

místnost se dvěma lůžky nebo manželskou postelí (š. 140 cm) s možností jedné přistýlky (pevné lůžko). Součástí je kuchyňský kout, který je uzpůsoben pro jednoduchou přípravu jídla. Je vybaven základním nádobím odpovídajícímu počtu osob. Dále pak lednička, vařič, TV, vlastní sociální zařízení, sprchový kout balkánského typu, balkon nebo terasa se zahradním nábytkem. Klimatizace zdarma, malý ručník/ osoba/ pobyt. Některá studia jsou prostorově menší. Ubytování ve vyšším patře bez výtahu.

Stravování

individuální stravování a možnost vaření z vlastních zásob. Doporučujeme také navštívit některou z místních taveren. Vzdálenosti: pláž 100 m, centrum 50 m, restaurace a plážová promenáda 300 m, Soluň 97 km, Athény 405 km.

Pláž

veřejná, oblázkovo-písečná s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Zábava a sport

vodní sporty na pláži – široká nabídka (nafukovací banán, šlapadla, parasailing, plážový volejbal. V centru dobré nákupní možnosti. Nespočet taveren, kaváren, barů a restaurací. Jednou týdně se zde koná tradiční trh. Je zde dobré vlakové spojení do vedlejšího letoviska Nei Pori a také do měst Soluň či Athény. V místě pobytu si můžete vybrat z nabídky fakultativních výletů přes našeho delegáta.

Destinace
Proč právě Leptokárie?

Leptokárie dříve malé bývalé rybářské městečko, je dnes rušným a oblíbeným letoviskem v celém regionu. Stále dodržuje své tradice. Leží v úrodné oblasti, kde se pěstují zejména olivovníky a ovocné stromy. Den můžete strávit relaxací na oblázkovo-písečné pláži s koupáním v Egejském moři. Díky svému pozvolnému vstupu do moře je Leptokárie vhodná pro všechny věkové skupiny. Určitě se vydejte na poznávání místních památek v okolí jako například hrad Platamonas, bájnou horu Olymp nebo mystické kláštery Metheora. Rodiče s dětmi určitě potěší atrakce v místním lunaparku. Příjemné teplé večery lákají k procházkám po promenádě podél moře. Osvětlené uličky jsou plné obchůdků, restaurací, typických taveren, barů a diskoték, které jsou otevřeny až do pozdních nočních hodin. Navštivte také místní vyhlášený trh s čerstvými potravinami. V obchodech a restauracích se často domluvíte i česky a obdržíte i český jídelníček.

Vzdálenost od letiště: Soluň 127 km.

Pláž: oblázkovo-písečná s velmi pozvolným vstupem do vody a horou Olymp v pozadí. Pláž v Leptokárii je oceněna Modrou vlajkou EU.

Moře: průzračně modré, čísté.

Aktivity v okolí: vodní sporty na pláži, lunapark pro děti, obchůdky, bary, restaurace, fakultativní výlety do okolí, jednou týdně se tu koná tradiční trh.

Ubytování: apartmánové domy s kuchyňským koutem a vlastním stravováním.

Tato nabídka je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE— Řecko, Olympská riviéra, Leptokaria, Siros — | další nabídky od Dovolena.cz