ŘeckoKarpathosŘecko: Prožijte nezapomenutelných 15 dní na ostrově Karpathos za 11990 Kč!

Řecko: Prožijte nezapomenutelných 15 dní na ostrově Karpathos za 11990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Máme pro vás dva týdny levné dovolené na řeckém ostrově Karpathos v termínu 4.8.2023 – 18.8.2023 s ubytováním v hotelu White Castle za skvělých 11990 Kč. Letecky z Prahy. Vila se nachází nedaleko zálivu Potali na východ od centra vesničky Lefkos. Můžete se těšit na klidné a romantické prostředí obklopené udržovanou zahradou s květinami a bylinkami. Nejbližší taverna je vzdálena jen pár minut a malý obchod asi 750 metrů. Na krásnou rozlehlou pláž Potali se dostanete pohodlnou chůzí asi za 5 minut. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky. Prozkoumejte také centrum vesničky Lefkos a navštivte pláž Gialou Chorafi, kam se dostanete pohodlnou chůzí asi za 20 minut.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Karpathos je jedinečný ostrov, který nabízí kombinaci nádherné přírody, krásné pláže a fascinující historie. Patří k turisty méně navštěvovaným destinacím, a tak si zde můžete užít klidnou a autentickou atmosféru. Vychutnejte si tradiční řeckou kuchyni v místních tavernách, kde ochutnáte čerstvé mořské plody a další lahodné speciality. Pro milovníky dobrodružství nabízí ostrov množství možností, jako je pěší turistika v malebném horském terénu nebo potápění ve skvostných podmořských hlubinách. Karpathos je známý i svými tradičními festivaly, které jsou plné hudby, tance a radosti. Zkrátka, pro ty, kteří hledají nezapomenutelnou dovolenou s bohatými zážitky, je Karpathos tou pravou volbou.

dovolená Řecko
dovolená Karpathos

Levná dovolená Řecko, Karpathos

last minute

letecky z Prahy na 15 dní

4.8.2023 – 18.8.2023

11990 Kč

15 dní dovolené White Castle, Řecko, Karpathos

Ubytování:
White Castle – ukázat na mapě
hodnocení 4.5 z 5 – skvělé

White Castle
další termíny

Stravování:
bez stravy

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Karpathos na 15 dní v termínu 4.8.2023 – 18.8.2023 s ubytováním v hotelu White Castle za 11990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Karpathos — | další nabídky od Invia.cz