ŘeckoRhodosŘecko, Rhodos na 8 dní s all inclusive za 11790 Kč -...

Řecko, Rhodos na 8 dní s all inclusive za 11790 Kč – last minute letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Pokud hledáte ideální letní dovolenou v Řecku, ostrov Rhodos je skvělou volbou. S písčito-oblázkovou pláží a pozvolným vstupem do moře nabízí Rhodos dokonalé podmínky pro odpočinek i koupání. A to není všechno, co vám může tento řecký ostrůvek nabídnout.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Pokud si rezervujete pobyt ve 4* hotelu Olive Garden, můžete se těšit na luxusní ubytování s programem all inclusive. Hotel disponuje vlastním aquaparkem, který je ideálním místem pro zábavu s celou rodinou. Animace pro děti i dospělé zajistí, že se Rhodosu nebudete nudit. Navíc existuje možnost rezervace rodinných pokojů, které jsou ideální pro pohodlné a prostorné ubytování.

Nezapomeňte, že tato last minute nabídka platí pro termín od 25. června do 2. července 2023 a zahrnuje leteckou dopravu z Prahy. Za všechny tyto výhody a kvalitu služeb zaplatíte pouze 11790 Kč. Vydejte se na levnou dovolenou na Rhodos a zažijte jedinečnou kombinaci relaxace, zábavy a krásné přírody!

dovolená Řecko
dovolená Rhodos

Levná dovolená Řecko, Rhodos

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

25.6.2023 – 2.7.2023

11790 Kč

obrazek 126

4* Ubytování:
Olive Garden – ukázat na mapě
hodnocení 3.9 z 5 – výborné

Olive Garden
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Rhodos na 8 dní v termínu 25.6.2023 – 2.7.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Olive Garden a programem all inclusive za 11790 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Rhodos — | další nabídky od Invia.cz