ŘeckoRhodosŘecko, Rhodos koncem záží na 8 dní s all inclusive za 13490...

Řecko, Rhodos koncem záží na 8 dní s all inclusive za 13490 Kč – letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Zveme vás koncem září na levnou dovolenou na ostrov Rhodos, jedno z nejkrásnějších míst Řecka. Termín 20.9.2023 – 27.9.2023 nabízí skvělou příležitost prozkoumat tuto malebnou destinaci. Ubytování je zajištěno ve 4* Hotelu Olive Garden, který se pyšní pohodlnými a moderně vybavenými pokoji. V ceně zájezdu 13490 Kč je zahrnuto all inclusive stravování, odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Rhodos nabízí mnoho zajímavých míst k návštěvě. Můžete se vydat do města Rhodos a prozkoumat jeho starobylé uličky, navštívit historickou část s památkami zapsanými na seznamu Unesco nebo se projít podél nábřeží a kochat se výhledem na moře. Přírodní krásy ostrova můžete objevit také v národním parku Mount Attavyros, kde vás čeká krásná příroda, horské stezky a úchvatné výhledy. Nenechte si ujít ani antické památky města Lindos, které odkrývají bohatou minulost ostrova. Pro milovníky pláží nabízí Rhodos množství písečných zátok a krásných mořských břehů, kde si budete moci užít klidné dny na slunci a osvěžující koupání.

dovolená Řecko
od Invia.cz

Levná dovolená Řecko, Rhodos

letecky na 8 dní s all inclusive

20.9.2023 – 27.9.2023

13490 Kč

Levná dovolená v hotelu Olive Garden - Řecko, Ostrovy, Rhodos, Lardos

4* Ubytování:
Hotel Olive Garden

další termíny
Hotel Olive Garden

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Řecko, Rhodos na 8 dní s all inclusive za 13490 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Řecko, Rhodos, Hotel Olive Garden — | další nabídky od Dovolena.cz