ŘeckoKosŘecko za skvělou cenu: 8 dní na ostrově Kos s programem all...

Řecko za skvělou cenu: 8 dní na ostrově Kos s programem all inclusive za 10790 Kč – pořádá Čedok

Levná dovolená vyhledávač

Vydejte se začátkem června s cestovní kanceláří Čedok na levnou dovolenou do Řecka na ostrov Kos. Zažijte týden slunce, moře a zábavy v centru letoviska Kardamena, které je plné tavern, barů a obchodů. Hotel Maya Island Resort nabízí ubytování ve 3* kategorii a program all inclusive za parádních 10790 Kč na 8 dní v termínu 2.6.2023 – 9.6.2023. Tento zájezd je momentálně prodáván se slevou 33%.

Hotel se nachází v blízkosti letiště, cca 8 km a od hlavního města Kos je vzdálen cca 30 km. Krásná písčito-oblázková pláž je přímo u hotelu a lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek. Vstupní hala s recepcí, restaurace s terasou a bar jsou samozřejmostí. Venkovní bazén s terasou na slunění s lehátky a slunečníky zdarma nabízí ideální možnost k odpočinku a relaxaci.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Nenechte si ujít možnost strávit dovolenou v Řecku v tomto červnovém termínu za příznivou cenu. S cestovní kanceláří Čedok se nemusíte o nic starat. Vydejte se na ostrov Kos a užijte si slunce, moře a skvělou zábavu.

dovolená Řecko
dovolená Kos

Levná dovolená Řecko, Kos

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

2.6.2023 – 9.6.2023

10790 Kč

obrazek 87

3* Ubytování:
Maya Island Resort – ukázat na mapě
hodnocení 3.6 z 5 – výborné

Maya Island Resort
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Kos na 8 dní v termínu 2.6.2023 – 9.6.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Maya Island Resort a programem all inclusive za 10790 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Kos — | další nabídky od Invia.cz