ŘeckoZakynthosŘecko, Zakynthos na 8 dní s all inclusive za 8990 Kč -...

Řecko, Zakynthos na 8 dní s all inclusive za 8990 Kč – last minute letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Vyražte už zítra na levnou dovolenou do Řecka na ostrov Zakynthos. Máme pro vás skvělou nabídku last minute dovolené, která vám umožní strávit 8 dní na tomto nádherném ostrově v termínu od 29.8.2023 do 5.9.2023. Zájezd zahrnuje ubytování ve 3* hotelu Porto Zorro s programem all inclusive a leteckou dopravu z Prahy. Cena činí fantastických 8990 Kč. Hotel se nachází v klidné části letoviska Vassilikos kde jsou nákupní možnosti, tradiční řecké taverny a příjemné bary. Pláž, která je přímo u hotelu, vás okouzlí svým jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Pro pohodlí hostů jsou k dispozici lehátka a slunečníky za poplatek.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Zakynthos je ostrov nabízející mnohem více než jen krásné pláže. Vzhledem k úžasné lokalitě tohoto ubytování budete mít jedinečnou příležitost objevit mnoho zaujímavých míst. Navštívit můžete Modrou jeskyni, fascinující přírodní úkaz, kde se modrá barva moře odráží od skalních stěn a vytváří nezapomenutelný pohled. Pokud máte rádi přírodu, určitě nevynechejte návštěvu Národního mořského parku Zakynthos, kde můžete pozorovat vzácné druhy želv a jiných mořských tvorů. Pro milovníky historie a kultury je tu město Zakynthos s bohatou minulostí a nádhernými budovami. A pokud toužíte po aktivitách, ostrov nabízí možnost vodních sportů, pěších túr a průzkumu malebných vesniček v horách. Vaše dovolená na Zakynthosu bude plná zážitků a objevování této krásné řecké destinace.

dovolená Řecko
dovolená Zakynthos

Levná dovolená Řecko, Zakynthos

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

29.8.2023 – 5.9.2023

8990 Kč

Levná dovolená v hotelu Porto Zorro - Řecko, Zakynthos, Vassilikos

3* Ubytování:
Porto Zorro – ukázat na mapě
hodnocení 3.7 z 5 – výborné

Porto Zorro
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Zakynthos na 8 dní v termínu 29.8.2023 – 5.9.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Porto Zorro a programem all inclusive za 8990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Zakynthos — | další nabídky od Invia.cz