ŘeckoZakynthosŘecko, Zakynthos na 8 dní s all inclusive za 8990 Kč -...

Řecko, Zakynthos na 8 dní s all inclusive za 8990 Kč – ultra last minute letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Máme pro vás ultra last minute zájezd na ostrov Zakynthos se zítřejším odletem z Prahy. Pokud toužíte po rychlém útěku od každodenního shonu a zároveň si užít kouzla řeckého ostrova, máme pro vás tuto skvělou nabídku. Vydejte se za parádní cenu 8990 Kč na týdenní dovolenou do destinace, která spojuje krásné pláže, klidnou atmosféru a bohatou historii. Termín od 15.8.2023 do 22.8.2023 je ideální pro ty, kteří chtějí uniknout současnému letnímu horku v České republice.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Zájezd zahrnuje ubytování ve 3* hotelu Zakynthos (Akrotiri), který se nachází v klidné oblasti obklopené olivovými háji v malebné vesnici Akrotiri. Okolí hotelu nabízí možnost procházek i relaxace daleko od ruchu města. V blízkosti se nachází živé letovisko Tsilivi s množstvím obchůdků, tradičních tavern a příjemných barů. Výlet na písečnou pláž Tsilivi s pozvolným vstupem do moře je neodmyslitelnou součástí dovolené; pláž je oceněna Modrou vlajkou za čistotu vody. Hotel nabízí pohodlný odvoz na pláž hotelovým autobusem zdarma jednou denně, a pokud si přejete pohodlí lehátek a slunečníků, jsou k dispozici za příplatek.

Navštivte také známé památky ostrova, jako je historický klášter Agios Dionysios, který nabízí úchvatný výhled na město Zakynthos. Nebo se vydejte na výlet k Modré jeskyni, kde si můžete prohlédnout krásné odstíny modré barvy mořské vody. Pro milovníky přírody je zde možnost výletu na horský masiv Vrachionas nebo k Národnímu mořskému parku Zakynthos, kde můžete narazit na vzácné druhy mořských želv. Ať už si zvolíte aktivní dovolenou nebo relaxaci na pláži, ostrov Zakynthos vám nabídne nezapomenutelný zážitek.

dovolená Řecko
dovolená Zakynthos

Levná dovolená Řecko, Zakynthos

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

15.8.2023 – 22.8.2023

8990 Kč

Levná dovolená v hotelu Zakynthos (Akrotiri) - Řecko, Zakynthos

3* Ubytování:
Zakynthos (Akrotiri) – ukázat na mapě
hodnocení 3.3 z 5 – velmi dobré

Zakynthos (Akrotiri)
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Zakynthos na 8 dní v termínu 15.8.2023 – 22.8.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Zakynthos (Akrotiri) a programem all inclusive za 8990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Zakynthos — | další nabídky od Invia.cz