ŘeckoZakynthosŘecko, Zakynthos na 8 dní se snídaní jen za 5490 Kč -...

Řecko, Zakynthos na 8 dní se snídaní jen za 5490 Kč – last minute letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Přemýšlíte o dovolené na slavném řeckém ostrově Zakynthos? Máme pro vás skvělou nabídku! Last minute dovolená s odletem z Prahy na 8 dní v termínu od 27.6.2023 do 4.7.2023 za skvělou cenu 5490 Kč. Ubytování ve 3* hotelu Chryssi Akti s vynikající snídaní je zahrnuto v ceně.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel se nachází přímo u písečné pláže, jen 100 metrů od živého centra letoviska, kde najdete mnoho restaurací, obchodů a barů.

Letovisko Argassi je ideálním výchozím bodem k poznávání ostrova. Můžete se vydat na procházku malebnými uličkami města, kde se nachází různé historické památky a tradiční taverny. Oblíbeným místem k návštěvě je také známá pláž Navagio, která je obklopena vysokými útesy a na které leží ztroskotaná loď. Pokud máte rádi přírodu, neměli byste vynechat návštěvu chráněného národního parku s nádhernou flórou a faunou.

Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost pro levný zájezd do Řecka na ostrov Zakynthos. Rezervujte si své místo ještě dnes a zažijte nezapomenutelnou dovolenou plnou krásných pláží, kultury a relaxace!

dovolená Řecko
dovolená Zakynthos

Levná dovolená Řecko, Zakynthos

last minute

letecky z Prahy na 8 dní

27.6.2023 – 4.7.2023

5490 Kč

obrazek 128

3* Ubytování:
Chryssi Akti – ukázat na mapě
hodnocení 3.8 z 5 – výborné

Chryssi Akti
další termíny

Stravování:
snídaně

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Zakynthos na 8 dní v termínu 27.6.2023 – 4.7.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Chryssi Akti včetně snídaně za 5490 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Zakynthos — | další nabídky od Invia.cz