ChorvatskoRegioJet spouští prodej jízdenek na noční vlaky do Chorvatska s nízkými cenami!

RegioJet spouští prodej jízdenek na noční vlaky do Chorvatska s nízkými cenami!

Levná dovolená vyhledávač

RegioJet spouští prodej jízdenek na své noční vlakové spoje do chorvatské Rijeky včetně návazných autobusů do desítek destinací na celém pobřeží Jadranu. Společnost je největším středoevropským soukromým železničním dopravcem a ceny jízdenek jsou stejně jako loni výjimečně nízké.

Cestující na trase do Rijeky zaplatí cenu od 690 Kč za jednosměrnou jízdenku včetně rezervace a všech služeb ve voze se sedačkami. Cena za jízdenku ve spacím voze je od 890 Kč. Vlaky pojedou z České republiky do Rijeky od 16. června do 30. září v režimu 3x týdně. V příštím roce se počítá s obnovením provozu na každý den a to až do Splitu.

Dovolenou v Chorvatsku vlakem vyhledávejte ZDE

Důvodem letošního režimu jsou výluky na chorvatském území, kvůli kterým bylo třeba změnit trasu spojů. Pozitivním faktorem letošní sezóny je vstup Chorvatska do Schengenského prostoru. Návaznými autobusy z Ogulinu a Rijeky se mohou cestující dostat na celé jadranské pobřeží a cestovní doba mezi Ogulinem a Splitem se zkrátí.

„Chceme lidem nabídnout možnost každodenního spojení s Chorvatskem stejně, jako byli zvyklí v předchozích letech. Proto rozšiřujeme autobusovou linku Praha-Split, která obslouží zákazníky během hlavní sezony v červenci a srpnu každý den, a to za velmi příjemnou cenu od 999 Kč,“ řekl Radim Jančura, majitel společnosti RegioJet.

Dovolenou a zájezdy do Chorvatska můžete vybírat z tipů níže nebo na našich stránkách.