ŘeckoRhodosRhodos láká! Last minute dovolená na ostrově s ubytováním a snídaní jen...

Rhodos láká! Last minute dovolená na ostrově s ubytováním a snídaní jen za 8870 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Levnou dovolenou na řeckém ostrově Rhodos můžete zažít díky skvělé last minute nabídce. Vydejte se na osmidenní dovolenou plnou slunce, památek a relaxace. Termín zájezdu je 4.7.2023 – 11.7.2023 a právě teď ho můžete pořídit za neuvěřitelnou cenu 8870 Kč.

Cena zahrnuje ubytování ve 3* hotelu Golden Days, který je známý svým přátelským personálem a pohodlnými pokoji. K tomu všemu dostanete každé ráno vynikající snídani, která vás nabije energií na celý den. Součástí je samozřejmě i letecká doprava z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Rhodos je ostrovem plným historie a krásy. Můžete navštívit UNESCO památky, jako je například starobylá Rhodoská akropole, nebo prozkoumat středověké město Rhodos s jeho úzkými uličkami a působivým Palácem velmistrů. Pokud jste spíše milovníky přírody, můžete si užít krásné pláže, které jsou pro Rhodos charakteristické. Určitě nezapomeňte ochutnat tradiční řeckou kuchyni a vychutnat si atmosféru místních taveren a kaváren.

Neváhejte a využijte této skvělé příležitosti! Zarezervujte si svou last minute dovolenou na Rhodosu v termínu 4.7.2023 – 11.7.2023. Užijte si řecké slunce, historické památky a krásné pláže. Vstupte do světa starověkých kultur a poznávejte krásy řeckého ostrova Rhodos!

dovolená Řecko
dovolená Rhodos

Levná dovolená Řecko, Rhodos

last minute

letecky z Prahy na 8 dní

4.7.2023 – 11.7.2023

8870 Kč

obrazek 4

3* Ubytování:
Golden Days – ukázat na mapě
hodnocení 2.5 z 5

Golden Days
další termíny

Stravování:
snídaně

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Rhodos na 8 dní v termínu 4.7.2023 – 11.7.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Golden Days včetně snídaně za 8870 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Rhodos — | další nabídky od Invia.cz