ŘeckoRhodosRhodos: Letecký zájezd z Prahy na 10 dní s all Inclusive za...

Rhodos: Letecký zájezd z Prahy na 10 dní s all Inclusive za 12390 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Příjemné počasí, málo turistů – to je konec září na Rhodosu. Pokud toužíte po relaxaci a poznávání nových míst, Rhodos v termínu 29.9.2023 – 8.10.2023 vám nabízí skvělou příležitost. Za atraktivní cenu 12390 Kč právě teď pořídíte levný zájezd s ubytováním ve 3* hotelu Evi, programem all inclusive a leteckou dopravy z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Rhodos je známý svou bohatou historií a nabízí mnoho zajímavostí pro turisty. Můžete navštívit starověké město Rhodos s impozantním hradem na útesu, který poskytuje úchvatné výhledy na moře. Pro milovníky přírody je zde krásný národní park Rodini, kde se můžete projít po malebných stezkách a obdivovat místní flóru a faunu. Vyzkoušejte také tradiční řeckou kuchyni v místních tavernách a ochutnejte speciality, jako je mussaka nebo gyros. Rhodos je skvělým místem pro dovolenou, která kombinuje relaxaci na pláži s poznáváním bohaté historie a kultury této krásné řecké destinace.

dovolená Řecko
od Invia.cz

Levná dovolená Řecko, Rhodos

letecky na 10 dní s all inclusive

29.9.2023 – 8.10.2023

12390 Kč

Levná dovolená v hotelu Evi - Řecko, Ostrovy, Rhodos, Faliraki

3* Ubytování:
Hotel Evi – ukázat na mapě
hodnocení 3,2 z 5 – velmi dobré

další termíny
Hotel Evi

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Řecko, Rhodos na 10 dní s all inclusive za 12390 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Řecko, Rhodos, Hotel Evi — | další nabídky od Dovolena.cz