KeňaRodinná dovolená na pláži v Keni: 10 dní ve 4* hotelu s...

Rodinná dovolená na pláži v Keni: 10 dní ve 4* hotelu s programem all inclusive za 34390 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Pokud hledáte ideální dovolenou pro rodinu, přemýšlejte o návštěvě Keni. V oblasti Mombasy jsou některé z nejkrásnějších pláží na světě, které jsou ideální pro plavání, opalování a relaxaci. Pro vaše pohodlí jsme pro vás objevili tuto exotickou dovolenou v termínu od 8.4.2023 do 17.4.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Neptune Beach Resort, který nabízí program all inclusive za velmi příznivou cenu 34390 Kč.

V tomto hotelu najdete vše, co potřebujete pro skvělou dovolenou. Můžete si užít celodenní program plný aktivit na pláži nebo se oddat relaxaci u venkovního bazénu. Pro ty, které láká něco zajímavého, nabízí hotel další aktivity, jako jsou vodní sporty, masáže a jóga na pláži.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Neptune Beach Resort je ideální hotel pro rodiny s dětmi, a to díky širokému výběru dětských heren a bazénů. K dispozici je také profesionální animační tým, který zajistí nezapomenutelné zážitky pro vaše děti. Děti se budou moci zúčastnit různých aktivit, jako jsou sportovní turnaje, malování a večerní párty s překvapením.

Pokud chcete strávit nezapomenutelné chvíle s rodinou a zažít dovolenou plnou zábavy a relaxace, zvažte tuto nabídku a využijte možnosti prozkoumat krásy keňského pobřeží.

dovolená Keňa
od Invia.cz

Levná dovolená Keňa, Mombasa a pobřeží

letecky na 10 dní s all inclusive

8.4.2023 – 17.4.2023

34390 Kč

obrazek 3

4* Ubytování:
Neptune Beach Resort
hodnocení 4 z 5 – výborné

další termíny
Neptune Beach Resort

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Keňa, Mombasa a pobřeží na 10 dní s all inclusive za 34390 Kč)]) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE— Keňa, Mombasa a pobřeží, Neptune Beach Resort — | další nabídky od Dovolena.cz