Tipy a zajímavostiRozsviťte vánoce zážitky: Darujte poukaz na dovolenou od Invia!

Rozsviťte vánoce zážitky: Darujte poukaz na dovolenou od Invia!

Levná dovolená vyhledávač

Potěšte své přátele a rodinu unikátním vánočním dárkem od cestovní agentury Invia.cz: dárkovým poukazem na dovolenou. Pokud hledáte inspiraci pro skvělý dárek nebo se chcete jen vyhnout davům v obchodech, pak je tento poukaz skvělou volbou. Můžete ho darovat rodinným příslušníkům, přátelům nebo kolegům z práce.

Na zážitky z cestování se nezapomíná! Poukaz od Invia.cz umožňuje obdarovaným si vybrat vlastní dobrodružství, ať už to bude poznávací výlet nebo relaxační pobyt. Hodnota poukazu se pohybuje od 500 Kč výše a lze ho uplatnit na různé služby – od kompletního zájezdu po samostatnou dopravu či ubytování. S platností 2 roky mají obdarovaní dostatek času na výběr ideální destinace.

Levné zájezdy do Ománu hledejte ZDE

Poukaz je skvělým řešením i pro ty, kdo nakupují vánoční dárky na poslední chvíli. Lze ho snadno zakoupit online přímo na portálu invia.cz, stáhnout a doma vytisknout. Těm, kdo preferují voucher ve fyzické podobě, je možné jej zdarma zaslat poštou nebo si ho mohou vyzvednout na pobočce v elegantním dárkovém balení.

Chcete-li udělat radost vánočním poukazem, navštivte invia.cz/poukaz, kde si můžete vybrat z různých designů, nastavit částku a přidat osobní věnování. Vaši blízcí pak budou moci prožít nezapomenutelné vánoční dobrodružství.