ItálieSicílieSicílie last minute: 8 dní ve 3* hotelu s polopenzí, soukromou pláží...

Sicílie last minute: 8 dní ve 3* hotelu s polopenzí, soukromou pláží a výlety za 13890 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Vydejte se v polovině srpna na levnou last minute dovolenou na italskou Sicílii. Tento týdenní zájezd se uskuteční v termínu od 11. do 18.8.2023 a nabízí ubytování v komfortním 3* hotelu Torre Normanna s polopenzí. Cena zájezdu činí skvělých 13890 Kč, odlet je z Prahy. Hotel se nachází v severní části Sicílie v blízkosti příjemného letoviska Altavilla Milicia a je vzdálen pouze 30 km od hlavního města Palerma. Letiště je od hotelu v dosahu 60 km a vlaková stanice se nachází asi 3 km daleko. K tomu všemu patří soukromá hotelová pláž umístěná v přírodní kamenité zátoce, která se rozprostírá v těsné blízkosti hotelu. K pláži vás přepraví dva výtahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Během svého pobytu na Sicílii máte k dispozici množství turistických zajímavostí, které stojí za prozkoumání. Přímo v blízkosti hotelu se nachází Altavilla Milicia, útulné letovisko s typicky italským kouzlem. Můžete se projít po jeho malebných uličkách a ochutnat místní speciality v tradičních restauracích. Pokud máte rádi přírodu a krásná panoramata, vydejte se na sopku Etna – ta je jedním z nejaktivnějších vulkánů na světě. Cesta na její vrchol vás odmění neuvěřitelnými výhledy.

Navštivte také Palermo, hlavní město Sicílie, a prozkoumejte jeho bohatou historii. Pro milovníky archeologie je ideálním místem údolí chrámů v Agrigentu, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Doporučujeme také výlet na Liparské ostrovy, kde najdete úchvatná mořská údolí a kráterová jezera. Ať už se rozhodnete pro poznávání historie, přírody nebo relaxaci na pláži, Sicílie vám poskytne všechny ingredience pro dokonalou dovolenou.

dovolená Itálie
dovolená Sicílie

Levná dovolená Itálie, Sicílie

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s polopenzí

11.8.2023 – 18.8.2023

13890 Kč

Levná dovolená Torre Normanna, Itálie, Sicílie, Altavilla Milicia

3* Ubytování:
Torre Normanna – ukázat na mapě
hodnocení 4 z 5 – výborné

Torre Normanna
další termíny

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Itálie, Sicílie na 8 dní v termínu 11.8.2023 – 18.8.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Torre Normanna a stavováním formou polopenze za 13890 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Itálie


— last minute dovolená Itálie, Sicílie — | další nabídky od Invia.cz