ItálieSicílieSicílie last minute: 8 dní ve 3* hotelu s polopenzí za 15690...

Sicílie last minute: 8 dní ve 3* hotelu s polopenzí za 15690 Kč! Odlet z Prahy.

Levná dovolená vyhledávač

Přinášíme vám zajímavý tip na levnou dovolenou na Sicílii! Užijte si na tomto krásném ostrově 8 dní v termínu od 4.8.2023 do 11.8.2023. Ubytováni budete ve 3* hotelu Torre Normanna s polopenzí. Cena zájezdu činí skvělých 15690 Kč. Odlet je z Prahy. Hotel nabízí kvalitní služby a nachází se v severní části Sicílie v blízkosti letoviska Altavilla Milicia a pouhých 30 km od hlavního města Palerma. Můžete se těšit na soukromou pláž v přírodní kamenité zátoce, která je od hotelu vzdálena pouhých 150 metrů. Pokud se vydáte k moři, doporučujeme s sebou vzít boty do vody, abyste si mohli bezpečně užít vodní radovánky.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Sicílie je ostrov s dlouhou historií a nabízí mnoho zajímavostí a památek, které stojí za návštěvu. Můžete se vydat na prohlídku antických ruin, navštívit malebná historická města, jako je Taormina s nádherným divadlem či Siracusa se slavnou chrámovou čtvrtí. Pokud máte rádi přírodu, určitě nevynechejte návštěvu sopky Etna, která je stále aktivní a nabízí úchvatné výhledy. A pokud si budete chtít jen odpočinout, Sicílie vás nadchne svými krásnými plážemi a azurovým mořem. Užijte si nezapomenutelnou dovolenou plnou zážitků, kulinářských lahůdek a slunce, které vás bude hřát po celou dobu pobytu.

dovolená Itálie
dovolená Sicílie

Levná dovolená Itálie, Sicílie

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s polopenzí

4.8.2023 – 11.8.2023

15690 Kč

Levná dovolená na Sicílii - Hotel Torre Normanna

3* Ubytování:
Torre Normanna – ukázat na mapě
hodnocení 4.1 z 5 – výborné

Torre Normanna
další termíny

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Itálie, Sicílie na 8 dní v termínu 4.8.2023 – 11.8.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Torre Normanna a stavováním formou polopenze za 15690 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Itálie


— last minute dovolená Itálie, Sicílie — | další nabídky od Invia.cz