BrazílieRio de JaneiroSilvestr 2023: Top 10 destinací pro nezapomenutelné oslavy nového roku.

Silvestr 2023: Top 10 destinací pro nezapomenutelné oslavy nového roku.

Levná dovolená vyhledávač

Náš seznam „Top 10 nejžhavějších destinací pro Silvestr 2023“ představuje města a lokality, které nabízejí jedinečné a nezapomenutelné zážitky. Nyní, s příchodem podzimu, je ideální doba pro plánování silvestrovských oslav. Cestovní agentury a hotely často nabízejí atraktivní balíčky a slevy, a to je ideální příležitost pro rezervaci vašeho silvestrovského pobytu. Ať už hledáte dechberoucí ohňostroje, živé pouliční oslavy, kulturní události nebo romantickou atmosféru, náš seznam vám poskytne inspiraci pro nezapomenutelný závěr roku 2023. Každá z těchto destinací má své jedinečné kouzlo a nabízí mnoho možností, jak oslavit příchod nového roku.

Silvestrovské pobyty hledejte ZDE

New York, USA – Times Square a jeho legendární pád křišťálové koule. Tato ikonická událost přitahuje miliony lidí, kteří se chtějí stát součástí této nezapomenutelné atmosféry.

Sydney, Austrálie – Jedno z prvních měst, které vítá Nový rok. Ohňostroj, který se rozsvítí nad mostem Sydney Harbour Bridge a Operou, patří mezi nejvíce vysílané televizní události na světě.

Rio de Janeiro, Brazílie – Copacabana Beach hostí jednu z největších silvestrovských plážových párty na světě. Samozřejmě nechybí hudba, tanec a ohňostroj.

Edinburgh, Skotsko – Hogmanay, skotská oslava Nového roku, je známá svými průvody s pochodněmi, koncerty a tradičním zpěvem populární písně Auld Lang Syne.

Dubaj, Spojené arabské emiráty – Ohňostroj kolem Burj Khalifa v Dubaji je známý jako nejdelší a největší silvestrovský ohňostroj. Představuje symbol luxusu Dubaje a stává se jednou z nejvýznamnějších silvestrovských událostí na světě

Paříž, Francie – Romantické oslavy na bulváru Champs-Élysées s pohledem na osvětlenou Eiffelovu věž a ohňostroje nad Seinou.

Reykjavík, Island – Unikátní kombinace městských a soukromých ohňostrojů vytváří úchvatné nebe nad celým městem.

Las Vegas, USA – Město, které nikdy nespí, se na Silvestra promění v masivní pouliční párty s ohňostroji a vystoupeními světových hvězd.

Tokyo, Japonsko – Tradiční japonské oslavy s návštěvami svatostánků, zvoněním v chrámech a moderními párty v oblastech jako je nejrušnější čtvrť Tokia – Shibuya.

Vídeň, Rakousko – Půvabné oslavy v ulicích, Novoroční koncert ve vídeňské státní opeře a tradiční plesy, které se konají po celém městě.

Každá z těchto destinací nabízí své unikátní kouzlo a způsob, jak oslavit příchod nového roku, ať už hledáte nezapomenutelné party, kulturu nebo romantickou atmosféru.