ŘeckoKorfuSkvělá cena! 8 dní v Řecku na Korfu s all inclusive za...

Skvělá cena! 8 dní v Řecku na Korfu s all inclusive za 10280 Kč – last minute z Prahy!

Levná dovolená vyhledávač

Pokud plánujete na červen dovolenou u moře, přinášíme vám skvělý tip na levný zájezd do Řecka na ostrov Korfu. Tento last minute pobyt s termínem konání 6. – 13. června 2024 zahrnuje týdenní all inclusive pobyt ve 3* hotelu Corfu Belvedere, který se nachází v blízkosti oblázkové pláže. Cena zájezdu činí pouhých 10280 Kč, a to včetně včetně letecké dopravy z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Korfu je prý nejzelenější z řeckých ostrovů. Návštěvníkům nabízí široké možnosti pro trávení dovolené – od historického centra města Korfu, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO, přes idylické vesničky, jako jsou Paleokastritsa a Kassiopi, až po malebné zátoky s křišťálově čistou vodou, které jsou ideální pro šnorchlování. Z historických památek můžeme zmínit Achilleion, impozantní palác postavený pro rakouskou císařovnu Sisi, který skrývá nejen bohatou historii, ale nabízí i nádherné výhledy na okolní krajinu. Pro milovníky přírody je tu zase mořský park na ostrově Vido s bohatým bohatým podmořským životem a možností pozorovat rozmanité druhy ptáků. Ostrov Korfu to je nejen klid a odpočinek na plážích, ale i aktivní dovolená spojená s poznáváním kulturních památek a přírodních krás.

Levná dovolená v hotelu Corfu Belvedere - Řecko, Korfu, Agios Ioannis

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Korfu na 8 dní v termínu 6.6.2024 – 13.6.2024 s ubytováním ve 3* hotelu Corfu Belvedere a programem all inclusive za 10280 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Řecku
» Důležité kontakty v Řecku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Řecku
» Fauna v Řecku
» Flora v Řecku
» Doprava v Řecku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Řecku
» Řecko – last minute
» Řecko – first minute
» Hodnocení hotelů v Řecku

— last minute dovolená Řecko, Korfu — | další nabídky od Invia.cz