EgyptSkvělá cena! Last minute dovolená v Hurghadě, Egypt: 8 dní all inclusive...

Skvělá cena! Last minute dovolená v Hurghadě, Egypt: 8 dní all inclusive za pouhých 5798 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

V nabídce cestovní agentury Invia.cz se objevil mega lený zájezd do Egypta, který vás zavede do krásné destinace Hurghada. Tato last minute dovolená na 8 dní je naplánována na termín od 26.7.2023 do 2.8.2023 a zahrnuje ubytování ve 3* hotelu Sun & Sea s programem all inclusive. Celý balíček se zítřejším odletem z Prahy pořídíte právě teď za skvělou cenu 5798 Kč.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hurghada je oblíbeným letoviskem, které láká turisty z celého světa. Toto krásné město na pobřeží Rudého moře je známé svými úchvatnými plážemi, křišťálově čistým mořem a pestrou podmořskou faunou a florou, což z něho dělá skvělé místo pro potápění a šnorchlování. V okolí města můžete navštívit i malebné pouště a zajímavá starověká místa, jako jsou chrámy v Karnaku, Luxoru nebo pohřebiště faraonů v Údolí králů. Hurghada je také rájem pro milovníky vodních sportů, jako jsou windsurfing, kitesurfing nebo jachting. Rozmanitost atrakcí a teplé podnebí činí z této destinace ideální místo pro vaši letní dovolenou.

dovolená Egypt
dovolená Hurghada

Levná dovolená Egypt, Hurghada

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

26.7.2023 – 2.8.2023

5798 Kč

Last minute Sun & Sea, Egypt, Hurghada

3* Ubytování:
Sun & Sea – ukázat na mapě
hodnocení 2.8 z 5

Sun & Sea
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Egypt, Hurghada na 8 dní v termínu 26.7.2023 – 2.8.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Sun & Sea a programem all inclusive za 5798 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt


— last minute dovolená Egypt, Hurghada — | další nabídky od Invia.cz