ŘeckoKosSkvělá last minute nabídka! 8 dní na Kosu s all inclusive jen...

Skvělá last minute nabídka! 8 dní na Kosu s all inclusive jen za 12790 Kč! Letecky z Prahy – sleva 49%!

Levná dovolená vyhledávač

Tato levná dovolená na řeckém ostrově Kos nabízí ideální kombinaci relaxace a zábavy pro celou rodinu. V termínu 18. – 25. května 2024 si můžete užít 8 dní ve 4* hotelu Kipriotis Village, který je vybaven skluzavkami pro dospělé i děti a nabízí bohaté animační programy pro všechny věkové kategorie. Stravování je zajištěno formou all inclusive. Ubytování se nachází v bezprostřední blízkosti písčito-oblázkové pláže, vzdálené pouhých 50 metrů od hotelu. Cena zájezdu činí 12790 Kč, a to včetně skvělé slevy ve výši 49%. Odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Ostrov Kos se nachází se v souostroví Dodekany a najdete tu krásné pláže a bohatou historii. Na Kosu doporučujeme navštěvu antické ruiny Asklepion, kde se mísí kultura s léčivými tradicemi starověkého Řecka. Dalším nepřehlédnutelným místem je středověký hrad Neratzia v hlavním městě ostrova, který nabízí úchvatný výhled na Egejské moře. Pro milovníky přírody bude atraktivní výlet k solnému jezeru v oblasti Alikes, kde můžete spatřit různé druhy ptáků, a to včetně plameňáků. Nezapomeňte také navštívit horské vesničky Zia a Pili, kde butete mít příležitost si vychutnat tradiční řeckou kuchyni a panoramatické výhledy na ostrov.

Levná dovolená v hotelu Kipriotis Village - Řecko, Kos, Psalidi

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Kos na 8 dní v termínu 18.5.2024 – 25.5.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Kipriotis Village a programem all inclusive za 12790 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Řecku
» Důležité kontakty v Řecku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Řecku
» Fauna v Řecku
» Flora v Řecku
» Doprava v Řecku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Řecku
» Řecko – last minute
» Řecko – first minute
» Hodnocení hotelů v Řecku

— last minute dovolená Řecko, Kos — | další nabídky od Invia.cz