ŠpanělskoMallorcaSkvělá nabídka: 8 dní all inclusive dovolené na Mallorce letecky z Brna...

Skvělá nabídka: 8 dní all inclusive dovolené na Mallorce letecky z Brna za 12790 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Máme pro vás zajímavý tip na levnou dovolenou na Baleárských ostrovech. Pokud plánujete strávit 8 dní v termínu 30.8.2023 – 6.9.2023 v krásném prostředí Španělska, pak je pro vás Mallorca tou správnou volbou. Tato nabídka zahrnuje ubytování ve 3* hotelu Globales Simar s programem all inclusive za atraktivních 12790 Kč. Letecky vyrazíte z Brna a po příletu budete mít k dispozici klidně situovaný hotel přímo u moře v letovisku Cala San Vicente. V okolí hotelu je možnost drobných nákupů a zábavy. Pokud máte chuť na větší ruch, rušná letoviska Puerto de Pollenca a Puerto de Alcúdia jsou v dosahu 10 a 20 km od hotelu, a jsou dostupná díky linkovému autobusu, jehož zastávka je vzdálená cca 200 metrů. Letiště Palma de Mallorca leží 66 km od letoviska.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Turistické možnosti na Mallorce jsou pestré. Můžete se vydat na výlet do přilehlých letovisek, jako je například Puerto de Pollenca, známé svými krásnými plážemi a bohatým nočním životem. Milovníci historie mohou navštívit město Alcúdia s jeho starobylým opevněním a malebnými uličkami. Nádherné písečné pláže lákají k odpočinku a vodním sportům. Přírodní krásy ostrova můžete objevovat na pěších túrách v okolí, kde se skrývají malebná údolí, zelené hory a zátoky. Mallorca je rovněž známá svými trhy, kde můžete ochutnat místní speciality a zakoupit suvenýry. Pro ty, kdo hledají dovolenou plnou aktivit a zážitků, bude tato destinace jistě příjemným a cenově dostupným výběrem.

dovolená Španělsko
od Invia.cz

Levná dovolená Španělsko, Mallorca

letecky na 8 dní s all inclusive

30.8.2023 – 6.9.2023

12790 Kč

Levná dovolená v hotelu Globales Simar - Španělsko, Baleárské ostrovy, Mallorca, Cala Sant Vicenç

3* Ubytování:
Globales Simar
hodnocení 4 z 5 – výborné

další termíny
Globales Simar

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Brna

Tato nabídka (Španělsko, Mallorca na 8 dní s all inclusive za 12790 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Výběr dalších termínů:


30.8.2023 – 6.9.2023 letecky z Ostravy na 8 dní s all inclusive za 12790 CZK— Španělsko, Mallorca, Globales Simar — | další nabídky od Dovolena.cz