TuniskoSkvělá nabídka: Dva týdny levné dovolené v Tunisku s all inclusive jen...

Skvělá nabídka: Dva týdny levné dovolené v Tunisku s all inclusive jen za 13490 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Máme pro vás skvělé dva týdny levné dovolené v oblíbeném tuniském letovisku Monastir, kam se můžete vydat s cestovní kanceláří Blue Style v květnovém termínu 11. – 25.5.2024. Během pobytu vás čeká ubytování ve 4* hotelu Monarque Club Rivage a program all inclusive. Cena činí 13490 Kč a odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Monastir je destinace bohatá na historii a kulturu, kde se snoubí starověké tradice s dnešním moderním životem. Při návštěvě tohoto malebného města nemůžete vynechat návštěvu Ribatu – impozantní pevnosti z 8. století, která nabízí nádherný výhled na moře a město. Monastir je také domovem mauzolea prvního tuniského prezidenta Habiba Bourguiby jehož historický význam přitahuje návštěvníky z celého světa. Milovníkům moře nabízí toto tuniské letovisko dlouhé písečné pláže, které jsou ideální pro odpočinek nebo vodní sporty. Pokud vás láká poznat místní kulturu, rozhodně nevynechejte tradiční trhy v centru města, kde si můžete zakoupit lokální suvenýry, od keramiky až po tradiční tuniské oblečení. V Monastiru najdete také řadu golfových hřišť a možností pro potápění nebo šnorchlování u pobřeží. Monastir je ideální destinací kombinující relaxaci na pláži a historii.

Levný zájezd do Monarque Club Rivage - Tunisko, Monastir

Tato nabídka (last minute dovolená Tunisko, Monastir na 15 dní v termínu 11.5.2024 – 25.5.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Monarque Club Rivage (Ex.club Sunshine Rosa Rivage) včetně programu all inclusive za 13490 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Tunisko
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Tunisku
» Důležité kontakty v Tunisku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Tunisku
» Fauna v Tunisku
» Flora v Tunisku
» Doprava v Tunisku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Tunisku
» Tunisko – last minute
» Tunisko – first minute
» Hodnocení hotelů v Tunisku

— last minute dovolená Tunisko, Monastir — | další nabídky od Invia.cz